Diploma in Practical Business English | Диплом із практичної ділової англійської мови

Інформація про подію

Коли
28.09.2023
18:00 – 21:30

Центр американських студій — перша організація в Європі, яка організовує курси для юристів з американськими експертами, — радий запросити членів Асоціації правників України до участі в онлайн-курсі вихідного дня з викладачем права із США, надаючи членам АПУ знижку 40% від ціни, встановленої за участь для учасників з інших країн.

Викладачем курсу є:

Стівен Паскі — досвідчений бізнес-юрист і колишній судовий адвокат Міністерства юстиції США з великим досвідом роботи в державному та приватному секторах.

1994 року Паскі з відзнакою закінчив Школу права Університету Меріленду, де його було обрано до Ордену Койфа, почесного товариства для видатних випускників у галузі права. Невдовзі після закінчення юридичної школи він працював у судді Аррі В. Девіса у спеціальному апеляційному суді Меріленду.

Окрім інших посад, Паскі працював у Службі імміграції та натуралізації США як старший судовий прокурор в Управлінні спеціальних розслідувань, де він був головним прокурором у резонансних справах уряду США про депортацію.

Паскі має великий досвід викладання, набутий у Школі права Університету Буффало та Школі права Пасіфік Макджордж. Стиль викладання Паскі чіткий, інформативний та практичний. Він любить залучати своїх студентів до реальних бізнес-кейсів.

Нижче ви знайдете більш детальну інформацію, а також посилання на офіційну пропозицію курсу.

Курс “Diploma in Practical Business English” («Диплом із практичної ділової англійської мови»), 28 вересня 2023 року, 18:00-21:30 за Києвом

Цілі курсу:

Ви дізнаєтесь, як:

- обговорити всі питання, пов’язані з бізнесом (законодавство, кадри, працевлаштування, фінанси, маркетинг, інвестиції тощо)

- безперешкодно спілкуватися англійською мовою електронною поштою, телефоном та особисто

- обслуговувати ділові зустрічі, співробітників і складних клієнтів

- складати й аналізувати реальні документи, що використовуються в міжнародному бізнесі

- укладати контракти

Будемо дуже вдячні, якщо ви поділитеся цим запрошенням з вашими колегами.

У разі виникнення запитань просимо звертатися за електронною адресою kurii@cfasofficial.com.

Також запрошуємо долучатися до сторінки Центру американських студій в Україні в LinkedIn.

Diploma in Practical Business English | Диплом із практичної ділової англійської мови

Коли
28.09.2023
18:00 – 21:30