Business Law | Бізнес-право

Інформація про подію

Коли
23.05.2024
18:30 – 21:30
Де відбудеться
Онлайн (Zoom)

Центр американських студій — перша організація в Європі, яка організовує курси для юристів з американськими експертами, — радий запросити членів Асоціації правників України до участі в онлайн-курсі вихідного дня з викладачем права із США, надаючи членам АПУ знижку 40% від ціни, встановленої за участь для учасників з інших країн.

Викладачем курсу є:

Професор і адвокат Шон Байєрн — американський юрист і випускник Єльського університету (бакалавр) та Каліфорнійського університету в Берклі (Дж.Д.). Він спеціалізується на договірному, деліктному та господарському праві.

Професор Байєрн є автором і співавтором кількох книг, зокрема «The Analytical Failures of Law and Economics» (Cambridge University Press, 2023); «Autonomous Organizations» (Cambridge University Press, 2021), «Principles and Possibilities in Common Law» (West Academic, 2023) і, разом з Мелом Айзенбергом зі школи права Берклі, «Gilbert Law Summary on Contracts» (West Academic, 15th ed. 2021).

Професор Байєрн є обраним членом Американського юридичного інституту та консультантом двох престижних правових коментарів — «Restatement (Third) of Torts: Miscellaneous Provisions» та «Restatement (Third) of Torts: Medical Malpractice».

До роботи на Факультеті права Університету Флориди професор Байєрн був запрошеним професором у школах права Дюка, Берклі та Північно-Західного університету. Він був головним редактором престижного California Law Review. Він також працював у вашингтонській юридичній фірмі Covington & Burling.

До своєї юридичної кар’єри професор Байєрн працював у сфері комп’ютерних досліджень, у групах, відповідальних за розробку мов програмування, і написав кілька книг та статей про комп’ютерне програмування. Примітно, що він також створив Центральну службу автентифікації (CAS), програмну основу для комп’ютерної безпеки, яка була прийнята багатьма університетами.

Курс “Business Law” («Бізнес-право»), 23 травня 2024 року, 18:30-21:30 за Києвом

Цілі курсу:

Закінчивши курс, ви будете озброєні:

  • знанням основних і розширених форм комерційних організацій і термінології корпоративного права;
  • корисними юридичними фразами, які можна застосувати в повсякденній практиці;
  • розумінням різних контекстів, у яких використовується термінологія комерційних організацій і корпоративного права;
  • здатністю аналізувати складні юридичні документи (позовні заяви, записки, контракти та багато іншого);
  • підвищеною вільністю та впевненістю у використанні письмової та усної юридичної англійської мови;
  • набором навичок, необхідних для складання іспиту TOLES (The Test of Legal English Skills).

Реєстрація за посиланням: https://cfasofficial.com/ua/specialized-courses/business-law-2

Ціна зі знижкою для членів АПУ (при зазначенні «additional 20% discount» у реєстраційній формі) до 15 травня 2024 року: 2159 грн.

У разі виникнення запитань просимо звертатися за електронними адресами kurii@cfasofficial.com (Лілія Курій) або tomala@cfasofficial.com (Рита Томала).

Також запрошуємо долучатися до сторінки Центру американських студій в Україні в LinkedIn.

Business Law | Бізнес-право

Коли
23.05.2024
18:30 – 21:30
Де відбудеться
Онлайн (Zoom)