СЕМІНАР «Європейські стандарти у сфері відповідальності держави за порушення прав людини: розвиток правових засобів захисту в Україні»

Інформація про подію

Коли
18.11.2011
09:30 – 17:00

Проект Координатора проектів ОБСЄ в Україні "Розвиток стандартів правових засобів захисту у сфері відповідальності держави по справах про порушення прав людини" 

СЕМІНАР

«Європейські стандарти у сфері відповідальності держави за порушення прав людини: розвиток правових засобів захисту в Україні» 

(м. Київ, 18 листопада 2011 року)

Місце проведення: Київська торгово-промислова палата м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 Час

 Заходи

09:30 – 10:00

Реєстрація учасників.

Кава

10:00 – 10:30

Відкриття семінару, представлення учасників, вітальне слово

Рафальська Інна Владиславівна, адвокат, голова Київської міської КДКА

Пошва Богдан Миколайович, суддя Верховного Суду України (Судова палата у кримінальних справах)

Шевчук Станіслав Володимирович, д.ю.н., член-кореспондент Національної Академії правових наук України, Національний радник з юридичних питань Координатора проектів ОБСЄ в Україні, керівник відділу верховенства права Координатора проектів ОБСЄ в Україні

10:30 – 12:00

Роль і місце конвенції про захист прав людини і основних свобод та практики ЄСПЛ при ухваленні та виконанні рішень у цивільних справах

Гуменюк Василь Іванович, суддя Верховного Суду України (Судова палата у цивільних справах); 

Окремі питання застосування практики ЄСПЛ у кримінальних справах

Пошва Богдан Миколайович, суддя Верховного Суду України (Судова палата у кримінальних справах)

Методика застосування практики ЄСПЛ при здійсненні захисту та представництва в судах України

Кухнюк Дмитро Володимирович, адвокат, к.ю.н., асистент кафедри нотаріального і виконавчого процесів та адвокатури юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

12:00 – 12:30

Кава-пауза

12:30 – 14:00

Загальні принципи та стандарти відшкодування державою шкоди, заподіяної порушенням прав та свобод людини

Красовський Костянтин Юрійович, MPA, адвокат, головний юридичний радник Президента групи Кадоган Петролеум в Україні..

Право особи на відшкодування шкоди, заподіяної порушенням її фундаментальних прав, в практиці ЄСПЛ

Федорова Алла Леонідівна, к.ю.н., доцент, секретар вченої ради Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка 

14:00 – 14:30

Обговорення

14:30 – 15:00

Закриття заходу. Підсумки роботи проекту.

Шевчук Станіслав Володимирович, д.ю.н., член-кореспондент Національної Академії правових наук України, Національний радник з юридичних питань Координатора проектів ОБСЄ в Україні, керівник відділу верховенства права Координатора проектів ОБСЄ в Україні

15:00 – 17:00

Фуршет

 

Координатор проектів ОБСЄ в Україні є другим органом ОБСЄ в Україні. Місія ОБСЄ в Україні розпочала свою діяльність 24 листопада 1994 року. Перша місія ОБСЄ в Україні розташовувалася в Києві з представницьким офісом у Сімферополі. Їх завданням було запобігання та регулювання конфлікту та кризи в Автономній Республіці Крим. Після успішного закінчення мандату, Місія ОБСЄ в Україні припинила своє функціонування в 1999 році. Цього ж року ОБСЄ та уряд України погодилися встановити нову форму співпраці. Відповідно до рішення № 295 Постійної Ради від 1 червня 1999 року, Координатор проектів ОБСЄ в Україні розпочав свою діяльність з метою виконання завдань відповідно до нової форми співпраці між Україною та ОБСЄ. Ця співпраця полягає в плануванні, виконанні та моніторингу проектів між відповідними органами влади України та ОБСЄ та її інституціями. Такі проекти можуть залучати всі аспекти діяльності ОБСЄ, а також державні і недержавні установи України.

СЕМІНАР «Європейські стандарти у сфері відповідальності держави за порушення прав людини: розвиток правових засобів захисту в Україні»

Коли
18.11.2011
09:30 – 17:00