Школа реальної юриспруденції: секрети успіху топ-10 юристів україни

Інформація про подію

Коли
01.04.2017 – 04.04.2017
00:00 – 00:00
Де відбудеться
м. Київ, вул. Хрещатик 7/11

Засновники юридичних компаній, які супроводжують такі компанії як "Coca-Cola", "Danone", "Google", "Zara", "Massimo Dutti", "Red Bull", "Samsung", "Укртелеком", тричі Генеральний прокурор України, президент Асоціації правників України, засновник "Juscutum" - компанії № 1 в сфері ІТ і багато інших Заслужених юристів України, народних депутатів і міністрів-юристів в освітньому курсі Школа реальної юриспруденції.

Заняття відбудуться з 1 - 4 квітня в Києві за адресою м. Майдан Незалежності, вул. Хрещатик 7/11, БЦ "Coop Україна" в Школі реальної юриспруденції. Детальна програма курсу.

Освітня програма буде цікава практикуючим юристам, студентам-юристам, які хочуть значно підвищити свій професійний рівень, отримати унікальні знання від кращих юристів України, напрацювати зв'язки з найвпливовішими фахівцями в сфері юриспруденції, пройти стажування та працевлаштуватися в кращих юридичних компаніях України і державних органах, таких як Верховна Рада України, Київська міська рада та інші.

Ви дізнаєтеся про кейси створення найуспішніших юридичних бізнесів, нових перспективних практиках, секрети ефективного юридичного маркетингу, реалії роботи юриста в правоохоронних, судових та законодавчих органах України, в адвокатурі та нотаріаті.

Лекції та практичні майстер-класи прочитають: ТОП-10 юристів України - засновник юридичної компанії №1 "Василь Кісіль і партнери" Василь Кисіль, адвокат, керуючий партнер юридичної компанії Juscutum Артем Афян, президент Асоціації правників України та парнер ЮФ VB PARTNERS Денис Бугай, засновник ЮК Pavlenko Legal Group і екс-заступник міністра охорони здоров'я Олександра Павленко, народні депутати - заслужені юристи України Сергій ВласенкоЮрій Кармазін, тричі Генеральний прокурор України Святослав Піскун, кращі експерти у галузі юридичної маркетингу. 

Якщо Ви хочете створити свою юридичну компанію, довести існуючу до рівня № 1 в Україні, стати найбільш високооплачуваних юристом в країні і отримати роботу в одній з найпрестижніших юридичних компаній, то Вам необхідно навчання в Школа реальної юриспруденції.

Членам АПУ – знижка 15%! Скористайтеся промокодом АР176 під час реєстрації.

Реєструйся тут: https://goo.gl/eJZtzG

Сайт: http://law.realschool.com.ua /

Школа реальної юриспруденції: секрети успіху топ-10 юристів україни

Коли
01.04.2017 – 04.04.2017
00:00 – 00:00
Де відбудеться
м. Київ, вул. Хрещатик 7/11