Засідання Комітету з конституційного права, адміністративного права та прав людини щодо конституційної реформи

Інформація про подію

Коли
08.06.2015
13:00 – 15:00
Де відбудеться
м. Київ, вул. Володимирська 49 А

Асоціація правників України (АПУ) запрошує всіх приєднатися до засідання Комітету з конституційного права, адміністративного права та прав людини, на якому планується  обговорити результати опитувань з питань конституційного процесу, які були проведені АПУ, а також підходи змін до Конституції з питань судової влади і суміжних інститутів.

 У засіданні Комітету візьме участь член Конституційної Комісії, член Правління АПУ Володимир Кравчук, а також народний депутат України, член Конституційної комісії Вікторія Пташник.

 «Враховуючи динаміку конституційного процесу, ми вирішили переформатувати  діяльність АПУ в цій частині і зосередитися на підготовці конкретних змістовних пропозицій щодо внесення змін до Конституції України. На нашу думку ефективною платформою для таких напрацювань можуть стати засідання Комітету з конституційного права, адміністративного права та прав людини», - зазначає організатор заходу Олександр Ільков, член Правління АПУ, заслужений юрист України.

«Наша мета – об’єднати тих, хто володіє або цікавиться тематикою конституційного права і бажає реалізувати свої знання та вміння в рамках оперативних робочих підгруп по обговоренню та напрацюванню змін», - куратор відповідної роботи в рамках Комітету, член АПУ Альона Шуліма, заслужений юрист України.

Якщо ви маєте бажання взяти участь у роботі, пишіть на адресу komitet@uba.ua, вказуючи своє місце роботи та контактні дані, а також напрям реформування, який Вам цікавий (анонсовані напрями обговорень: суд, прокуратура, адвокатура, Конституційний Суд України, владний трикутник).

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська 49 А, офіс 156, 7 поверх, конференц-зал «Answer».

З усіх питань щодо заходу звертайтесь, будь ласка,  до Секретаріату Асоціації правників України за тел. 044 492 88 48, або пишіть на E-mail: komitet@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Доценко.

Засідання Комітету з конституційного права, адміністративного права та прав людини щодо конституційної реформи

Коли
08.06.2015
13:00 – 15:00
Де відбудеться
м. Київ, вул. Володимирська 49 А