Засідання Комітету з конкурсного права «Інституту приватних виконавців в Україні бути!»

Інформація про подію

Коли
05.11.2014
17:00 – 19:00
Де відбудеться
м. Київ, вул. Іллінська, 8

Тема:

«Інституту приватних виконавців в Україні бути!»

Асоціація правників України спільно з ГО «ВСРО фахівців конкурсного процесу» має честь запросити Вас взяти участь у засіданні Комітету АПУ з конкурсного права для шляхів реформування системи виконання судових рішень та органів державної виконавчої служби.

Комітет з конкурсного права Асоціації правників України до складу якого входить підкомітет «Виконавчого провадження» є одним з ідеологів заснування в Україні інституту приватних виконавців, який активно просувається  та декларується представниками Комітету.

04 листопада 2014 року  представники Комітету з конкурсного права Асоціації правників України та ГО «ВСРО фахівців конкурсного процесу», а саме: Андрій Авторгов, Віталій Титич та Юліан Хорунжий візьмуть участь  у круглому столі, який присвячений  реформуванню виконавчої служби в Україні та впровадженню моделі приватних судових виконавців, що організований представництвом Світового банку в Україні.

«Світовий банк підтримує зусилля уряду України, спрямовані на реформування системи виконавчої служби та підвищення її ефективності. Відродження реальної  економіки та банківської системи України залежатиме від ефективної системи правосуддя, а правосуддя може бути дієвим лише у разі надійного забезпечення виконання судових рішень.» - зазначено в запрошенні Світового банку.

В свою чергу, Комітет з конкурсного права та ГО «ВСРО фахівців конкурсного процесу» 05 листопада 2014 року запрошує на засідання присвячене обговоренню шляхів реформування системи виконання судових рішень та органів державної виконавчої служби, на якому планується подальше обговорення перспектив розвитку системи виконавчого провадження; міжнародний досвід роботи відповідних органів; введення інституту приватних виконавців та напрацювання реальних шляхів реалізації даної реформи в України.

Питання для обговорення:

  1. Перспективи розвитку системи виконавчого провадження;
  2. Міжнародний досвід роботи відповідних органів;
  3. Введення інституту приватних виконавців та напрацювання реальних шляхів реалізації даної реформи в України.

 

До участі у заході запрошено представників Світового банку, Міністерства юстиції України, Вищого Господарського суду України,  Державної виконавчої служби України, Центру комерційного права, Національної асоціації банків України, банківської системи та інших фахівців у галузях економіки і права.

Місце проведення: м. Київ, вул. Іллінська, 8, конференц-зал БЦ «Іллінський», 1 поверх (вхід з вул. Іллінська).

Схема проїзду

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ

З приводу реєстрації звертайтесь до Секретаріату АПУ за тел. (044) 492-88-48, або пишіть на e-mail: komitet@uba.ua Контактна особа – Вікторія Доценко.

Засідання Комітету з конкурсного права «Інституту приватних виконавців в Україні бути!»

Коли
05.11.2014
17:00 – 19:00
Де відбудеться
м. Київ, вул. Іллінська, 8