UNIC шукає експерта з розробки (оновлення) шаблонів комплаєнс-документів

Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу (UNIC) проводить тендер на пошук зовнішнього експерта, який здійснить перегляд та оновлення шаблонів комплаєнс-документів UNIC для малого й середнього підприємництва (МСП), а також підготує та проведе тренінг із їх впровадження для представників МСП. На роль експерта може претендувати як експертна організація, так і індивідуальний консультант (із статусом ФОП).

Починаючи з лютого 2024 року, Секретаріат Мережі за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) реалізовує проєкт «Зміцнення та просування культури доброчесності та стандартів комплаєнсу серед українських МСП, які беруть участь у відновленні та реконструкції України». У рамках реалізації Проєкту запланована розробка комплаєнс-програми, сфокусованої на потребах МСП, а саме:

I. Оновлення Типового кодексу поведінки та етики з урахуванням актуальних вимог національного законодавства й міжнародних стандартів, а також потреб бізнесу.

II. Оновлення антикорупційних застережень для їх використання МСП.

ІІІ. Підготовка матеріалів та проведення одного офлайн-тренінгу щодо запровадження вищезазначених документів МСП орієнтовно у червні цього року (до 30 слухачів).

Вимоги до кваліфікації експертної організації:

  • не менш ніж 5 років досвіду роботи з українськими та міжнародними компаніями в сфері антикорупції, комплаєнсу та/або ділової доброчесності, в тому числі, але не виключно: проведення незалежної оцінки (перегляду) існуючих комплаєнс-систем, програм, політик та процедур;
  • консультування щодо впровадження кращих практик комплаєнсу й ділової доброчесності;
  • розробка інструментів та рекомендацій щодо мінімізації виявлених ризиків;
  • проведення експертизи проєктів актів і підготовка рекомендацій за її результатами;
  • підготовка проєктів внутрішніх документів або нормативно-правових актів.

Повний опис тендерної пропозиції, очікувана кваліфікація залучених експертів та документи, необхідні для подання, доступні в технічному завданні за посиланням: https://bit.ly/3PQ1L2n.

Прохання надсилати заявки на електронну адресу info@unic.org.ua до 17 квітня 2024 року включно. У темі листа зазначте «Відбір експерта з розробки шаблонів комплаєнс-документів».

Do you have an interesting idea for an event?