Розпочато формування організаційних комітетів регіональних форумів

Асоціація правників України (АПУ) запрошує фахівців взяти участь у роботі організаційних комітетів з підготовки регіональних заходів, проведення яких заплановане на 2024 рік.

Відповідно до «Положення про організацію ключових заходів АПУ» організаційний комітет заходу – це група осіб, які відповідають за змістовне наповнення заходу, ухвалення рішень щодо вибору доповідачів і модераторів сесій та своєчасне надання Секретаріату АПУ необхідних відомостей для організації та проведення заходу.

Зверніть увагу! Членами організаційного комітету заходу можуть бути лише дійсні члени АПУ (з оплаченим членським внеском), які є визнаними фахівцями у відповідній галузі права, окрім випадків, передбачених п. 3.5. Положення про організацію ключових заходів АПУ

Член організаційного комітету зобов’язаний приймати активну участь у формуванні програмного наповнення Конференції / Форуму та сприяти ефективному проведенню заходу.

Для того щоб висунути кандидатуру до складу організаційного комітету регіонального заходу, необхідно до 27 лютого 2024 року (включно) подати електронну заяву кандидата в члени організаційного комітету.

Перелік регіональних заходів, проведення яких заплановане на 2024 року*:

  • 10 травня - ІІ Форум з аграрного права (Вінниця)

  • 23 травня - VIII Східноукраїнський форум (Харків)

  • 31 травня - III Odessa Legal Business Forum (Одеса)

  • 21-22 червня - XI Західноукраїнських форум (Львів)

  • 6 вересня - VIII Південноукраїнський форум (Одеса)

* дати проведення є орієнтовними; перелік зазначених заходів є базовим та може бути змінений або адаптований відповідно до рішення організаційних комітетів заходів, запиту аудиторії, актуальності тематик та безпекової ситуації в країні.

За додатковою інформацією пишіть на e-mail: alukash@uba.ua. Контактна особа — Альона Лукаш.

Do you have an interesting idea for an event?