Pragma Consulting Group стала юридичним радником одного з комітетів Європейської бізнес-асоціації

Компанію Pragma Consulting Group, партнера GR Комітету Асоціації правників України, обрано другим юридичним радником Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської бізнес-асоціації. Цей Комітет об’єднує представників міжнародних компаній та найбільших компаній аграрної, металургійної, енергетичної, цементної, хімічної, деревообробної та переробної галузей України, які, зокрема, працюють над удосконаленням національного регулювання у сфері екологічного контролю, оцінки впливу на довкілля та гармонізацією національного законодавства у відповідних сферах із законодавством ЄС.

У рамках роботи Комітету компанію Pragma представлятиме радниця Олена Ялієва, яка фокусуватиметься на наданні аналітичної та юридичної підтримки членам Комітету. Олена — досвідчена фахівчиня в галузі взаємодії з органами державної влади, котра має досвід роботи як незалежним консультантом, так і в рамках бізнес-асоціації. Завдяки своєму попередньому досвіду Олена розуміє особливості доступних інструментів GR і те, як їх можна поєднувати, щоб забезпечити найкращий результат. Вона є членкинею Ради GR Комітету АПУ (з 2022 року) та членкинею Комітету з природних ресурсів, природоохоронного та екологічного права.

Про Pragma

Pragma — компанія, що надає послуги у сфері взаємодії з органами державної влади й публічної адвокації, яка створює умови для продуктивної співпраці бізнесу та влади. Створена наприкінці 2021 року визнаними експертами у сфері регуляторної політики та взаємодії з органами влади Олександром Ільковим та Альоною Шулімою команда Pragma об’єднує найсильніших GR-консультантів на ринку.

Команда Pragma надає повний спектр послуг у галузі взаємодії з органами державної влади, публічної адвокації та управління регуляторними ризиками, а саме:

  • регуляторний моніторинг, аналіз законодавчих та регуляторних ініціатив;
  • законотворча робота й адвокація законодавчих ініціатив;
  • створення коаліцій для просування законодавчих ініціатив;
  • розробка та імплементація цілісних стратегій із взаємодії з органами влади та публічної адвокації;
  • кризові комунікації.

За результатами 2022 року Pragma увійшла до переліку провідних юридичних фірм у практиці «GR та регуляторна діяльність» у рейтингу «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України — 2023» видання «Юридична газета».

Pragma є членом провідних асоціацій — Асоціації правників України, Американської торгової палати в Україні, Європейської бізнес-асоціації, а також є партнером GR Комітету АПУ.

Do you have an interesting idea for an event?