Набір на курс «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства» розпочато!

Левітт Інститут Міжнародного розвитку розпочинає осінній семестр курсу «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства» уже 9 жовтня 2023 року.

Левітт Інститут міжнародного розвитку (The Leavitt Institute for international development - TLI) – американська громадська неприбуткова організація, яка спрямована на підготовку кадрів серед студентів та практикуючих юристів, які добре обізнані в західно-правовій етиці, мислять критично та вміють застосовувати законодавство України.

Левіт інститут в межах своєї програми працює з студентами-юристами та юристами впродовж двох семестрів – 10 тижнів восени та 10 тижнів весною (одна пара в тиждень). Осінній семестр 2023-2024 навчального року стартує 9 жовтня та відбуватиметься онлайн (Zoom). 

Даний курс викладається досвідченими американськими та канадськими адвокатами та суддями, які охоче представляють змагальну систему правосуддя, розкривають принципи демократії, розповідають про основи роботи суду присяжних та його основні елементи. Відвідуючи даний курс у Вас буде можливість сформувати правові і слідчі навички, а саме мистецтво переконувати, аналізувати факти, роботі в команді, співробітництву та представництву у суді, які є необхідними для будівництва та розвитку українських демократичних інститутів. Курс викладається англійською мовою без перекладу.

Відвідавши 80% пар, у Вас буде можливість взяти участь у регіональних та національних змаганнях по симуляції суду присяжних та отримати сертифікат про підтвердження проходження даного курсу. 

В кінці навчального року, Левітт Інститут на конкурсній основі обирає студентів та надає їм можливість проходити літнє стажування протягом трьох тижнів у онлайн форматі. 

Для реєстрації на даний курс, будь ласка, пройдіть за посиланням та заповніть форму - https://forms.gle/oF9fnAV6ZKKTAbdaA 

Зверніть увагу! Учасники мають володіти англійською та мати освіту за юридичним фахом. Для участі потрібно мати стабільний інтернет, доступ до камери та мікрофону. Програма є безкоштовною. 

Кількість місць обмежена. Кінцева дата реєстрації на курс 5 жовтня 2023 року

Якщо у Вас залишились питання щодо курсу, звертайтесь за адресою - tk.kseniia@gmail.com. Контактна особа: Ксенія Ткачук.

Для більш детальної інформації про дану програму перегляньте наступні посилання:

Do you have an interesting idea for an event?