Дослідження: працевлаштування інвалідів у компаніях

КИЇВ — 07 жовтня 2021 року. Асоціація осіб з інвалідністю спільно з Фондом соціального захисту інвалідів за підтримки Асоціації правників України запускає спецпроєкт, спрямований на дослідження питання працевлаштування інвалідів у компаніях, що фізично розташовані та здійснюють діяльність на території України.

В межах проєкту проводиться опитування представників бізнесу. Відповіді на запитання будуть проаналізовані та покладені в основу рекомендацій для внесення відповідних змін до чинного трудового законодавства.

З прикладом формату висновків і результатів дослідження ви можете ознайомитися за посиланням.

Щоб взяти участь в опитуванні, необхідно відповісти на 3 блоки запитань (повністю чи вибірково).

Відповісти на них можна:

— при особистій зустрічі (off the record);

— через засоби онлайн-спілкування,

— письмово.

ЗАПОВНИТИ ОПИТУВАЛЬНИК

Крім відповідей, потрібно вказати загальну кількість працівників на підприємстві, ПІБ, посаду та контакти уповноваженої особи, яка відповідала на запитання (керівника, власника або HR-спеціаліста).

Строк для надання відповідей — до 13 жовтня. Прохання сповістити щодо готовності компанії взяти участь у дослідженні до 11 жовтня.

Відповіді на запитання або уточнюючі питання щодо дослідження надсилайте на електронну пошту: anastasiya.maksimchuk@gmail.com, +38 093 848 17 41. Контактна особа — Анастасія Максимчук.

Do you have an interesting idea for an event?