Зустріч Ліги студентів АПУ та Ради Відділення АПУ в Хмельницькій області

Найкращий подарунок — це емоції живого спілкування.

А якщо а якщо до них додаються користь і мотивація, то це вже безцінний скарб!⠀

Такою стала зустріч активу Хмельницького осередку Ліги студентів АПУ з членами Ради Відділення АПУ в Хмельницькій області: Юрієм Білоусовим, Головою Відділення, професором Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, та Володимиром Нагнибідою, заступником Голови ради, керуючим партнером Genuine Law Company.

Лігівці мали змогу поспілкуватися зі старшими колегами та окреслити подальшу співпрацю, узгодити спільні плани на поточний звітний період, визначити потребу взаємного залучення до організації та проведення планових заходів. Особливу увагу звернули на розширення спектру форм діяльності, збільшення залученості здобувачів вищої освіти правничих шкіл області до діяльності та розвитку Ліги студентів, долучення до благодійної діяльності.

Обговорення організаційних та правових аспектів, умінь успішного юриста надали всім новий досвід, посмішки та натхнення.⠀

Ми щиро вдячні усім присутнім, які приєдналися до обговорення! Взаємний фідбек і щирість кожного з учасників стали стартом нових крутезних ініціатив для того, аби подібні зустрічі й ефективна колаборація стали гарною традицією. І нехай Сovid не стане на заваді!

International Conference Kyiv Arbitration Days: think big!

International Conference Kyiv Arbitration Days: think big! | December 08, 2023