Вибори до рад комітетів: Етап ІІ. Знайомство з кандидатами, ч.1
КИЇВ – 20 січня 2020 року. Ми нагадуємо, що, паралельно зі стартом 2-ї частини прийому заявок, відсьогодні розпочинається ІІ етап виборів. Упродовж двох тижнів ви матимете змогу познайомитися ближче з кандидатами на посади членів рад комітетів. Детальніше з графіком виборчого процесу можна ознайомитися тут.
Зустріч членів комітетів з кандидатами на посаду членів рад включатиме в себе: знайомство, спілкування та презентацію програм діяльності на 2020-2021 рр.. З графіком презентацій можна ознайомитися за посиланням.
Місце проведення: офіс Асоціації правників України,
вул. Хрещатик, 6, 2 поверх, м. Київ
Анонси презентацій можна буде знайти на сайті АПУ. Закликаємо реєструватися заздалегідь та отримувати безцінну можливість поставити провокативні питання кандидатам!
А ми розпочинаємо знайомство з першим блоком кандидатів вже зараз!
Комітет з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету:
Анна Кухар
Кухар Анна Володимирівна, народилася 1 січня 1989 року. У 2012 році закінчила Київський Національний Університет ім. Т.Шевченка. Магістр права.
Брала участь у проєктах «Адвокат Майбутнього» та Intecracy Lawyers та робочих групах з розробки громадських ініціатив та законопроєктів. Серед них, зокрема, база законопроєктів з реформування адвокатської діяльності, страхуванню професійної відповідальності адвокатів, реформування оподаткування IT-компаній тощо. Експерт з правових питань СУП.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Катерина Олійник
Олійник Катерина Сергіївна, народилася 28 вересня 2979 року.
15 років досвіду юридичної практики. Напрямки роботи: інтелектуальна власність, технології, медіа, телекомунікації.
Сфера компетенції: охоплює всі аспекти захисту прав інтелектуальної власності (управління портфоліо об’єктів права ІВ, судовий захист, захист від недобросовісної конкуренції, договірна робота, боротьба з підробками та піратством, альтернативні процедури вирішення спорів, тощо), а також питання електронної комерції, захисту даних та юридичного супроводу клієнтів у галузі телекомунікацій, технологій та медіа.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки та програмою розвитку Комітету можна тут.
Ілона Чута
Чута Ілона Сергіївна, народилася 20 лютого 1990 року. Закінчила Одеський національний університет ім. Мечникова: у 2011 році отримала диплом бакалавра з відзнакою. У 2012 – диплом магістра з відзнакою. Крім того, навчалася у Leeds Beckett University (The UK), Aspen Institute Kyiv та Студії Жіночої Політичної Взаємодії ГО «Основа».
Співзасновниця та директорка Pinky.Solutions - Стартап, першої в Україні платформи з онлайн-вирішення спорів, засновниця Digilaw.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Андрій Удовіченко
Удовіченко Андрій Олександрович. Закінчив Cornell Law School (USA), ступінь LLM. Спеціалізується на англомовних договорах по UK | US law, захисту персональних даних по GDPR та менеджменті юридичних проєктів і договірних процесів.
Працював та налаштовував Marketing Compliance і GDPR процедури в міжнародних продуктових IT-компаніях з більш ніж 20 млн користувачів, кріптобіржах і компаніях з чутливими медичними даними.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.
Назар Чернявський
Чернявський Назар Анатолійович, народився 4 грудня 1982 року. Закінчив Міжуніверситетську магістерську програму (Intercollegiate LL.M program) у Queen Mary College, Університеті Лондону. Отримав ступінь магістра в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Спеціалізується на супроводі складних міжнародних проєктів у сферах банківського та фінансового права, ринків капіталу, забезпеченого та структурованого фінансування. Консультує клієнтів з питань розміщення публічних та приватних цінних паперів, консорціумного та забезпеченого фінансування. Окрім досвіду в банківському і фінансовому секторі, має значний досвід представництва інтересів клієнтів з питань інтелектуальної власності, що виникають під час складних транзакцій.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Комітет з конкурсного права:
Андрій Авторгов
Авторгов Андрій Миколайович, народився 12 грудня 1975 року. У 1999 році закінчив КПІ ім І. Сікорського. У 2003 році закінчив Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». У 2006 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ МВС України, здобув кваліфікацію «магістр права». Кандидат юридичних наук.
21 рік досвіду юридичної практики. З 2003 по 2017 рр. – адвокат, партнер юридичної фірми ТОВ «Агентство з питань боргів та банкрутства». У 2016-2017 рр. – національний експерт Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні». З 2017 року – приватний виконавець, а з 2019 – призначений членом Дисциплінарної комісії приватних виконавців при Мін’юсті.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Олександр Бірюков
Бірюков Олександр Миколайович, народився 25 квітня 1957 року. Магістр права, перекладач з англійської мови та хінді, Університет дружби народів ім. Патріса Лумумби, 1984 р. У 1999 році отримав ступінь кандидата юридичних наук у Київському Національному Університеті ім. Т.Шевченка. У 2010 році отримав ступінь доктора юридичних наук, а з 2012 року – професор кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського Національного Університету ім. Т.Шевченка.
Нині є членом Науково-консультативної ради при Верховному Суді та науковим радником Юридичної групи LCF.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата та програмою розвитку Комітету можна за посиланням.
Вадим Кізленко
Кізленко Вадим Андрійович, народився 9 травня 1986 року. У червні 2009 року закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Т.Шевченка, отримав диплом магістра з відзнакою. У тому ж році отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.
З 2010 року обіймає посаду радника в ЮФ «Ілляшев та партнери». З 2019 року - заступник Голови Комітету з питань банкрутства Асоціації адвокатів України, а з минулого року – член Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Наталія Тищенко
Тищенко Наталія Петрівна, народилася 17 квітня 1977 року. У 2002 році закінчила Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського за спеціальністю «Правознавство» та національний університет імені В. Гетьмана за спеціальністю «Управління міжнародним бізнесом».
Авторка багатьох статей щодо питань банкрутства, має колонку на ресурсі Delo.ua, лектор ресурсу «Ліги Закон» та Академії консалтингового бізнесу, спікер багатьох професійних площадок для юристів і для бізнесу.
12 років керує ТОВ «Юридична компанія «Nobili», основною практикою якої є банкрутство.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидатки можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Олександр Удовиченко
Удовиченко Олександр Сергійович, народився 26 травня 1966 року. У 1991 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». У 1995 році отримав ступінь кандидата юридичних наук.
Нині є радником АО ADER HABER. Суддя у відставці: с 2004 по 2018 рр. — суддя Вищого господарського суду України. Загальний суддіввський стаж — 24 роки. Крім того, обіймав посаду заступника Голови Вищої ради юстиції.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.
Комітет з міграційного права:
Тамара Полуніна
Полуніна Тамара Маратівна, народилася 06 січня 1961 року. Закінчила середню школу в 1978 році. м. Челябінськ РФ. С 1983 года по 1991 проживала по місцю служби чоловіка в Казахстані, З 1991 року проживає в Києві. Директор ТОВ «Юридична Компанія «ОСКАР ВЕЙС».
Детальніше ознайомитися з програмою розвитку Комітету можна за посиланням.
Наріман Устаєв
Устаєв Наріман Февзійович. У 2005 році з відзнакою закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі, магістр міжнародного права. У 2011 році з відзнакою закінчив Дипломатичну академію України при МЗС України, магістр зовнішньої політики.
Моє досвід аналітичної та законотворчої роботи з питань, що пов’язані із забезпеченням національної безпеки, з тимчасово окупованими територіями та з міжнаціональними відносинами та правами людини.
Детальніше ознайомитися з біографією кандидата можна за посиланням.
З програмою розвитку Комітету можна ознайомитися тут.