Нові лідери: Знайомство. Глава 18, Черкаська область

КИЇВ — 19 вересня 2019 року. Правники Черкаського осередку розповіли про себе, плани на період повноважень, а також поділилися власним тлумаченням філософії лідерства та пояснили, як саме АПУ сприятиме її втіленню.

Голова Відділення

Станіслав Скіць

«Є тільки один спосіб уникнути критики: нічого не робіть, нічого не говоріть і будьте ніким»

Досьє:

Скіць Станіслав Миколайович народився 3 серпня 1985 року. У 2008 році закінчив Одеську національну юридичну академію. Директор Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Про себе:

Мені 34 роки, народився у місті Черкаси. Про те, що буду юристом, знав ще з дитинства. З 20 років почав працювати за фахом. У 24 склав адвокатський іспит. Хронічно не переношу несправедливість. Практикуючий адвокат, керівник Черкаського центру безоплатної правової допомоги з 2015 року. Люблю спорт, подорожувати, захоплююсь фотографуванням та колекціонуванням старовинних книг і паперових грошей.

Як давно та чому з АПУ:

Для мене АПУ — це, перш за все, сучасна та проактивна спільнота професіоналів і нових лідерів. У лавах Асоціації я з 2011 року. Чому? Це платформа, яку можна використовувати, як засіб для обміну досвідом між правниками. Це спільнота однодумців, об’єднаних однією професією. Майданчик, за допомогою якого можна реалізувати ідеї вдосконалення законодавства чи професійних здібностей.

Мотивація очолити Відділення:

Прагнення реалізувати свої ідеї та задуми щодо удосконалення роботи осередку, організації та проведення цікавих і актуальних заходів для правничої спільноти регіону. Адже їх кількість є доволі незначною, а попит у колег великий.

Лідерський потенціал:

Лідерство — це не тільки набір якостей, це вибір, бажання бути лідером. Це вміння компетентно та відповідально ставитися до справи, якою займаєшся, та вміти вирішувати питання, які стоять у колективі. Стати організатором спільної діяльності, бути чуйним і проникливим, уміти емоційно-психологічно діяти та бути оптимістом, вірити у власні сили. Саме АПУ сприятиме реалізації лідерського потенціалу.

Управлінський досвід:

У 2015 році Міністерством юстиції України було створено 100 місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги. За результатами конкурсу я був призначений на посаду директора такого центру в Черкасах. Це була абсолютно нова державна інституція. Починати довелось абсолютно все з нуля. Не було ні приміщення, ні техніки, ні меблів, ні працівників. Пам’ятаю, мабуть, з пів року працювали на моїх особистих меблях та комп’ютерах, поки не було проведено централізованих закупок необхідних речей. Для мене це був безцінний та досить вдалий досвід організаційної роботи й оперативного управління установою та людьми.

Першочергові завдання у регіоні та шляхи їх вирішення:

Сприяння реалізації професійних інтересів правничої спільноти регіону та об’єднання юристів для обміну досвідом і знаннями, активна співпраця між представниками різних юридичних професій. Проблемою невеликих регіонів є певна інертність правників, які занадто занурені у вирішення нагальних робочих питань, тому важливо на перших етапах діяльності розворушити їх та зацікавити актуальними і продуктивними зустрічами.

Члени Ради Відділення:

Андрій Вовк

«Кожен керівник мусить передбачати майбутні події та бути далекоглядним, але хороші лідери повинні мати особливу здатність відчувати несподівані зміни»

Досьє:

Вовк Андрій Ігорович народився 14 грудня 1985 року. У 2008 році закінчив НЮАУ ім. Ярослава Мудрого. Керуючий партнер АО «Вовк та партнери».

Мотивація стати членом Ради Відділення:

Сприяння об’єднанню зусиль усіх юристів-професіоналів, спрямованих на розширення тезаурусу професійних знань, вивчення й упровадження в практику кращого світового й вітчизняного досвіду, неухильного дотримання вимог Закону та презумпції невинуватості Людини як найвищої цінності.

 Юлія Черватюк

«В кожній людині – сонце. Тільки дайте йому світити»

Досьє:

Черватюк Юлія Вікторівна народилася 16 жовтня 1977 році. Керуюча АБ Юлії Черватюк. Експертка з антидискримінаційних питань (булінг, домашнє насильство тощо), тренерка з прав людини Amnasty International. Спеціалізується на застосуванні практики ЄСПЛ у національному законодавстві та судовій практиці. Співпрацює із системою БВПД та правозахисними організаціями. Відвідує «Українську школу політичних студій».

12 років адвокатської діяльності.

Про себе:

Коли я закінчувала Академію, то думала, що нарешті в моєму житті закінчилося це довге навчання (включаючи шкільне), і нарешті я зможу спокійно жити. Як я помилялася! Але згодом до мене прийшло розуміння і усвідомлення того, що саме тоді, коли ти продовжуєш своє професійне навчання, розвиток себе як особистості — саме це і можна назвати цікавим життям, тому що ти відкриваєш для себе нові горизонти і можливості. І саме тому я продовжую вчитися. А сьогодні я ще маю можливість ділитися своїм досвідом.

Мотивація стати членом Ради Відділення:

Бажання брати більше участі у правопросвітницькій діяльності.

Лідерський потенціал:

У мене він є і завжди був, а тому я сподіваюся, що саме він дасть мені можливість пропонувати нові заходи та втілювати нові ідеї в життя.

Плани на майбутній рік повноважень:

Долучення до навчання правників, обмін досвідом.

Олексій Кузьмінський

«Досвід сам по собі нічому не вчить... Без теорії досвід не має сенсу. Без теорії немає питань, що можна задати. Отже, без теорії немає навчання»

Досьє:

Кузьмінський Олексій Олександрович народився 17 березня 1986 року. Керуючий партнер АО «С.К. Лекс». Кандидат юридичних наук.

Освіта:

2003 — 2007 рр.: Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, юридичний факультет, спеціальність «Правознавство», диплом з відзнакою;

2007 — 2008 рр.: Київський національний торговельно-економічний університет, факультет економіки, менеджменту та права, спеціальність «Комерційне право»;

2015 р.: програма Open world;

2017 р.: програма професійного розвитку «Адвокат майбутнього»;

2018 р.: Українська школа політичних студій.

Попередній професійний досвід:

2007 — 2008 рр.: головний юрисконсульт державного підприємства «Агентство з реструктуризації заборгованості підприємств агропромислового комплексу»;

2008 — 2012 рр.: юрисконсульт товариства з обмеженою відповідальністю «Нікос»;

23 січня 2012 року — теперішній час: приватна адвокатська діяльність;

з 1 вересня 2014 року: доцент кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького.

Плани на майбутній рік повноважень:

Організація заходів, сприяння більш якісній комунікації та спільному розвитку.

Do you have an interesting idea for an event?