Нові лідери: Знайомство. Глава 11, Хмельницька область

КИЇВ — 04 вересня 2019 року. Лідери Хмельницького відділення запрошують до співпраці всіх небайдужих до демократичного та правового розвитку України фахівців, які поділяють цілі та завдання осередку, і пояснюють, у чому саме вони полягають.

Голова Відділення

Юрій Білоусов

«Just do it

Досьє: Народився 2 жовтня 1975 року. У 1997 році закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка. Нині працює професором кафедри цивільного права та процесу у Хмельницькому університеті управління та права ім. Леоніда Юзькова. Спеціалізується на цивільному процесі, виконавчому провадженні та порівняльному правознавстві.

Хобі: Дискусії на правничі, політичні та освітні теми

у соціальних мережах та вивчення іноземних мов.

Попередній професійний досвід:

2004 р. — сьогодення: завідувач лабораторії, провідний науковий співробітник, старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту приватного права та підприємництва ім. академіка Бурчака;

1997 — 2002 рр.: викладач, старший викладач Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького;

1996 — 1997 рр.: викладач права у Львівському технікумі громадського харчування.

Про себе:

Доля постійно кидала мені виклики, які згодом кардинально змінювали моє життя. Це стосується і обрання правничого фаху, оскільки я ніколи не припускав, що міг би собі це «дозволити». У той час ходили легенди про те, які хабарі треба було заплатити , щоб стати студентом юридичного факультету. Але вибір було зроблено, і завдяки антикорупційній діяльності тодішнього ректора Івана Вакарчука я та ще багато інших абітурієнтів «випадково» стали студентами Львівського університету імені Івана Франка. Тепер з нашого курсу близько 30 чоловік стали докторами та кандидатами наук. Це стосується і того, як львів’янин після закінчення університету переїхав у Хмельницький і досягнув того, чого у Львові ніколи б не здобув.

Як давно та чому з АПУ:

Наміри стати членом АПУ були вже дуже давно, анкета безліч разів роздруковувалася, заповнювалася і не відправлялася. Офіційно став членом Асоціації лише з 2013 року. Симпатизував АПУ, тому  що ця організація не була або найменше була інфікована вірусом вождизму, якого наразі взагалі немає, адже громадські організації чи політичні проекти наразі в Україні досить часто зорієнтовані на конкретну людину — лідера, а відтак вся діяльність залежить від того, чим живе і що цікавить такого лідера. Асоціація правників України для мене виступає міцним здоровим організмом, який залишається і, сподіваюся, залишатиметься дієвим, незалежно від персоналій. Особливо імпонувала мені позиція АПУ в період Євромайдану, в часи викликів перед країною та правничою громадою. АПУ — це моя організація!

Що мотивувало очолити Відділення:

Насправді хочеться, щоб про регіональне відділення знали більше, щоб наше Відділення стало ще кращим, гарним майданчиком для спілкування та взаємодопомоги правників Хмельниччини.

Лідерський потенціал:

А чи можна застосовувати до керівника відділення слово «лідер»? Мабуть, тут більше підходить епітет запальнички, ідейного та організаційного натхненника та організатора на громадських засадах. У мене є досвід управління формалізованими колективами, а от узгоджувати, комунікувати і об’єднувати правників, які вже мають неабиякий досвід та авторитет — це буде новим викликом. Чи впораюся, можна буде запитати не раніше ніж через рік, коли будуть наступні вибори керівника відділення. Впевнений, що можу розраховувати на підтримку центрального офісу в наших починаннях.

Управлінський досвід:

Маю досвід управління як колективами, так і індивідуального наставництва. Протягом майже п’яти років керував кафедрою цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, більше десяти років — завідувач наукової лабораторії з проблем адаптації цивільного законодавства України до стандартів Європейського союзу Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака Національної академії правових наук України, під моїм керівництвом працює невеличкий колектив, який готує до друку науковий фаховий часопис з права, економіки та публічного управління «Університетські наукові записки». Щодо індивідуального управління, то семеро здобувачів під моїм керівництвом успішно захистили дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, ще багато продовжують виконувати наукові дослідження.

Плани на майбутній рік повноважень:

1. Перезнайомити членів Відділення, особливо це стосується новачків.

2. Провести низку заходів щодо актуальних правничих проблем.

3. Налаштувати відносини з навчальними закладами, судами та правоохоронними органами регіонального рівня щодо залучення до роботи осередку.

4. Забезпечити організаційний супровід заходів, уже традиційних для нашого Відділення. Зокрема, з міжнародного арбітражу, виконавчого провадження тощо.

5. Поглибити відносини з Лігою студентів АПУ, особливо в частині проведення Школи з процедур банкрутства.

6. Збільшити присутність Відділення, його діяльність у соціальних мережах.

7. Вивчення можливості проведення правоосвітницької діяльності серед учнів та молоді Хмельниччини.

Першочергові завдання у регіоні та шляхи їх вирішення:

Залучення нових членів АПУ. Маємо донести, що ККД (коефіцієнт корисної дії — ред.) для кожного потенційного члена організації є невиразно великим.

Співпраця між регіональними відділеннями:

Щодо цього питання буду просити допомоги центрального офісу, вивчати досвід і застосовувати найкращі практики, які вже існують в АПУ.

Вислів, що надихає:

Сьогодні мене надихнула фраза американського художника Sol LeWitt у виконанні англійського актора Benedict Timothy Carlton Cumberbatch. Англійською вона звучить так: «Just stop thinking, worrying, looking over your shoulder, wondering, doubting, fearing, hurting, hoping for some easy way out, struggling, grasping, confusing, itching, scratching, mumbling, bumbling, grumbling, humbling, stumbling, numbling, rambling, gambling, tumbling, scumbling, scrambling, hitching, hatching, bitching, moaning, groaning, honing, boning, horse-shitting, hair-splitting, nit-picking, piss-trickling, nose sticking, ass-gouging, eyeball-poking, finger-pointing, alleyway-sneaking, long waiting, small stepping, evil-eyeing, back-scratching, searching, perching, besmirching, grinding, grinding, grinding away at yourself. Stop it and just Do».

Заступник Голови Відділення:

Володимир Нагнибіда

«Секрет переможців полягає у тому, що всі важливі справи вони негайно перетворюють у термінові. Вони вирішують їх у першу чергу та за будь-яких обставин»

Досьє: Нагнибіда Володимир Іванович народився 5 серпня 1981 року. У 2003 році закінчив Хмельницький університет управління та права. Спеціалізується на зовнішньоекономічній діяльності, контрактному праві, арбітражі та оподаткуванні. Нині працює доцентом кафедри міжнародного та європейського права.

Хобі: ранкові пробіжки, волейбол, читання.

Інтереси: юриспруденція, професійний розвиток.

Попередній професійний досвід:

Науково-педагогічна діяльність, консалтингова діяльність.

Мотивація стати членом Ради Відділення:

Пропагування ідей спільноти та цінностей АПУ.

Плани на майбутній рік повноважень:

Сформувати дієву команду, провести у загальній кількості 4 масштабні заходи.

Do you have an interesting idea for an event?