Нові лідери: Знайомство. Глава 9, Полтавська область

КИЇВ — 02 вересня 2019 року. Очільник Полтавського осередку переконаний, що упродовж року про його регіон буде чутно у кожному з куточків України. Він детально розповів про те, як саме він його команда планує цього досягти.

Голова Відділення 

Едгар Сімонян

 

 «Там де правила гри не дозволяють виграти, англійські джентльмени змінюють правила»

Досьє:

Сімонян Едгар Робертович, народився 2 вересня 1986 року в с.м.т. Мерцаван, респ. Вірменія.

У 1993 р. поступив в середню школу № 27 м. Кременчука, у 1996 році перевівся до середньої школи № 21 м. Кременчука, де й закінчив 11 класів.
У 2003 році вступив до Кременчуцького державного політехнічного університету. Після закінчення отримав диплом бакалавра з правознавства.
У 2008 році вступив до Східноєвропейського університету економіки і менеджменту. Після закінчення отримав диплом спеціаліста з правознавства.
Трудову діяльність розпочав в СТ "Урарту" на посаді юрист-менеджера в 2003 році.
З 2010 року приватний підприємець в сфері надання юридичних послуг. Керуючий партнер АО «Декстро», Викладач у Вища школа господарки (WSG)

14 років досвіду у юридичній практиці.

Хобі: обробка дерева.

«Столярна справа дозволяє відволіктися, позбутися

негативу, якого в нашій професії вдосталь.

 Крім того сприяє нестандартносу мисленню»

Про себе:

Нещодавно переглядав старі відеозаписи з дитинства, та зі дивуваням почув власну відповідь на питання «Ким хочеш стати, виростеш?» — «Адвокатом». І це, зауважу, у 10 років. Першу вимогу щодо якості надаваних послуг підготував ще у школі. Створив та керував органом місцевого самоврядування. Поширив досвід на більшість шкіл міста та згодом був обраний Президентом молоді міста. Працювати правником став ще з 2-го курсу на посаді помічника юрисконсульта. З 2010 у приватній практиці. А у 2012 році отримав свідоцтво адвоката.

Як давно та чому з АПУ:

З Асоціацією познайомився на проекті «Адвокат Майбутнього», як учасник першої сотні адвокатів, відібраних з усієї Ураїни. Тоді й познайомився із Денисом Бугаєм та багатьма іншими членами АПУ. Вступив до організації у 2018 році.

Що мотивувало очолити Відділення:

Для мене був дуже дивним той факт, що у Полтавській області вісутнє Відділення Асоціації. Тому я вирішив, що потрібно відновити роботу Відділення. Одночасно із відновленням роботи Відділення вібувалося створення нашого адвокатського об‘єднання та перші спроби проведення заходів спільно з АПУ. Першій семінар із РА Полтавської області та ГО «Полтавський обласний центр з надання правової допомоги» був дуже успішний, його відвідало більше 90 правників.

Лідерський потенціал:

Переконаний, що моїх знань та вмінь вистачить, щоб створити «робочий механізм» Відділення і консолідувати правників регіону. Для мене посада Голови осередку - це можливість впроваджувати зміни та бути користим правничому середовищу.

Управлінський досвід:

Першу громадську організацію я заснував та очолив у 16 років. Наразі виконую обов‘язки начальника ГО Полтавський обласний центр з надання правової допомоги, та э керуючим партнером одного знайбільших Адвокатських об’єднань регіону АО «Декстро».

Першочергові задачі у регіоні та шляхи їх вирішення:

Перше, що потрібно актуалізувати списки активних членів організації та відновити зв‘язки із втраченими. Також потрібно спланувати надходження та видатки на заходи, план яких підготували ще до обрання на посаду. Спробуємо започаткувати постійно діючі проекти окрім разових заходів.

Правники різних професій не мають взаємодії, немає майданчиків для взаємодії та обміну досвідом. Крім того, крім заходів для адвокатів, та іноді нотаріусів, в регіоні не проводяться інші заходи для правників. Потрібно вивчити потреби шляхом безпосереднього опитування. Доя цього потрібна співраця із органами місцевого самоврядування, державними установами тощо.

Співпраця між регіональними відділеннями та підвищення її результативності:

Сподіваємося на плідну співпрацю із іншими відділенями, оскільни досвіду у нас не багато в цій царині. Для початку потрібно взяти участь в колективних заходах, шо проходять за ініціативою більш досвідчених колег, а згодом розробляти та впроваджувати власні.

Do you have an interesting idea for an event?