Комітет АПУ започаткував «Кримінальні вечори»

КИЇВ — 30 листопада 2018 року. Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права Асоціації правників України провів безпрецедентний захід у межах серії засідань «Кримінальні вечори» за участі суддів, прокурорів, адвокатів, під час якого говорили про наболіле, важливе, актуальне.

У ролі модератора виступив Євген Грушовець, член Ради Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права АПУ, адвокат, партнер Ario Law Firm.

«Вважаю проект «Кримінальні вечори», який ми започаткували, дійсно унікальним і за форматом, і за своїм контентом. Тут завдяки неформальному спілкуванню про найактуальніші питання юридичного ринку ми разом знаходимо дієві шляхи вирішення професійних завдань. Цього разу до Асоціації правників України у якості спікерів завітали судді судів першої та другої інстанцій. Це була дуже корисна та відверта розмова, причому не тільки із заявлених тем — гості почули відповіді на багато інших питань. Ми вдячні і спікерам, і слухачам за такий цікавий та корисний п’ятничний вечір», —зауважив пан Євген.

Спікерами були Олег Присяжнюк, суддя Київського апеляційного суду, та Віра Левко, суддя Дніпровського районного суду м. Києва. Разом доповідачі обговорили питання оскарження арешту майна в порядку ст. 309 та розглянули строки розгляду апеляційних скарг на рішення слідчих суддів та забезпечення строків такого розгляду.

Учасники заходу мали змогу порушити теми, що турбують саме їх. Засідання видалося неабияким насиченим та «кримінальним». Гості наголосили, що такий формат заходу є дуже цікавим та дає можливість подискутувати на дуже актуальні питання сьогодення.

Committee News

Do you have an interesting idea for an event?