Розслідування злочинів у пенітенціарних установах. Перший досвід

КИЇВ — 7 листопада 2017 року. Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права Асоціації правників України провів обговорення першого досвіду роботи слідчих Міністерства юстиції України, які розслідують справи по пенітенціарних установах.

Доповідачем був запрошений Сергій Старенький, адвокат, екс-керівник Державної пенітенціарної служби України, модератор — Євгеній Солодко, адвокат, старший партнер АО «Солодко і партнери».

Сергій Старенький розпочав із історії розслідування злочинів, які скоюються в місцях позбавлення волі, та окремо приділив увагу розвитку процесуальних взаємовідносин сторін у розслідуванні таких злочинів.

Далі спікер охарактеризував сучасний стан розслідування злочинів в органах і установах кримінально-виконавчої служби Мін’юсту та проаналізував роль слідчих Мін’юсту в протидії злочинності, їхні процесуальні можливості. Пан Старенький у своїй доповіді навів оцінки міжнародних правових інституцій щодо стану справ в організації розслідувань таких злочинів та окреслив проблемні питання визначення підслідності.

Асоціація правників України висловлює вдячність усім, хто долучився до нашого обговорення. Детальніше про заплановані заходи читайте на сайті АПУ. З нами цікаво!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?