Кримінальний захист у сучасних умовах: обговорення на Комітеті

КИЇВ — 26 травня 2017 року. Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права провів засідання, на якому обговорили особливості здійснення кримінального захисту в сучасних умовах.

Своїм досвідом із колегами поділився Євгеній Солодко, голова Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, керуючий партнер АО «Адвокатська група «Солодко і партнери».

Під час дискусії пан Євгеній зазначив: саме дії адвоката, його ініціатива можуть бути вирішальними у виправданні підозрюваного або забезпеченні визнання порушення прав потерпілого. Так, за словами спікера, варто постійно спілкуватися з клієнтом, готувати його психологічно та емоційно до різних ситуацій. Це може посприяти мінімізації або повному виключенню незаконних дій правоохоронних органів, дисциплінувавши слідчого або ж прокурора.

По завершенню правники проаналізували фактори, які шкодять незалежності суддів, а також обговорили ситуацію із останніми затриманнями адвокатів.

Долучайтеся до діяльності Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права та надсилайте свої пропозиції та побажання на адресу: komitet@uba.ua.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?