Самозахист адвоката при здійсненні професійної діяльності – експертна дискусія

МИКОЛАЇВ — 29 липня 2016 року. Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права провів виїзне засідання у м. Миколаєві, на якому обговорили практичні аспекти роботи адвоката у кримінальному процесі.

В якості доповідачів виступили: Тарас Безпалий, заступник голови Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, керуючий партнер, адвокат АО «Безпалий та партнери», та Євген Грушовець, адвокат, партнер ЮФ «Аріо».

Під час заходу присутні ознайомились із основними напрямами переслідування адвоката та особливостями проведення обшуків у приміщенні адвоката. Окрему увагу приділили розгляду дій адвоката при виклику на допит.

На завершення учасники отримали корисні практичні поради щодо самозахисту адвокатів при здійсненні професійної діяльності.

«Відвідала цей семінар. Було дуже цікаво! Тема семінару для практикуючих адвокатів нині особливо важлива та актуальна. А обізнані доповідачі-адвокати так цікаво доносили присутнім матеріал, що час сплив дуже швидко і непомітно. Дякую організаторам!» — поділилася враженнями пані Оксана Балицька, одна із учасниць заходу.

З презентацією заходу можна ознайомитись за посиланням.

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?