Визнання та виконання рішень міжнародних комерційних арбітражів — фахова дискусія з міжнародними експертами

КИЇВ — 27 травня 2016 року. Комітет з альтернативних вирішень спорів Асоціації правників України разом з Вищим Спеціалізованим Судом України з розгляду цивільних та кримінальних справ провели міжнародний семінар «Визнання та виконання рішень міжнародних комерційних арбітражів та іноземних судів в Україні — погляд ззовні».

Захід відбувся за підтримки юридичних фірм ENGARDE, Baier та ЄПАП Україна. Загалом участь у семінарі взяли понад 60 учасників, серед яких були судді Вищого Спеціалізованого Суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ (ВССУ), Апеляційного суду міста Києва та Київської області, районних судів міста Києва, науковці та адвокати.

Доповідачами виступили провідні експерти в галузі арбітражу та українські судді, зокрема: Річард Міллетт (королівський адвокат), баррістер Essex Court Chambers, Лукас Містеліс, професор Університету королеви Мері в Лондоні, Матіас Неймейер, суддя Верховного суду Республіки Австрія, Ерхард Бьом, партнер Baier Attorneys at Law (Відень, Австрія), Дмитро Луспеник, суддя, секретар Пленуму ВССУ, Марина Червинська, заступник голови ВССУ, суддя ВССУ, Олег Ткачук, суддя ВСС, Антоніна Пікуль, суддя Апеляційного суду міста Києва, Маркіян Ключковський, партнер ЄПАП Україна, член правління Української арбітражної асоціації (ААУ).

Модерували захід Ірина Назарова, головаКомітету АПУ з альтернативних вирішень спорів, керуючий партнер Адвокатського об’єднання ENGARDE, Ілона Цекелі партнер ЄПАП Україна, та Олександр Волков, заступник головиКомітету АПУ з альтернативних вирішень спорів, юрист міжнародної арбітражної та судової практики ЄПАП Україна.

У фокусі обговорення були різноманітні аспекти застосування Нью-Йоркської конвенції 1958 року та підходи до визнання іноземних рішень. Доповідачі ділилися з українськими суддями світовою практикою визнання та виконання рішень міжнародних комерційних арбітражів та іноземних судів. Також учасники заходу обговорили питання дійсності арбітражної угоди, необхідності уніфікованого застосування Нью-Йоркської конвенції та практичні аспекти підстав для відмови в приведенні у виконання рішення іноземного суду.

Do you have an interesting idea for an event?