Розшукуємо експертів у сфері ІТ-права!
КИЇВ — 24 березня 2016 року. Комітет АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету створює базу експертів з юридичних питань у сфері ІТ.
У процесі підготовки Конференції з ІТ-права, спеціалізованого заходу, присвяченого правовим аспектам діяльності ІТ-компаній, а також ІТ-питанням, з якими стикається бізнес, ми зрозуміли, що в Україні є значно більше фахівців у цій та дотичних сферах, ніж ми очікували. І це чудово!
Зважаючи на стрімкий розвиток сегмента ІТ та необхідність у постійному вдосконаленні знань і навичок практикуючих юристів у цій галузі, ми вирішили створити Базу експертів з юридичних питань у сфері ІТ.
До Бази входитимуть провідні експерти ринку, які будуть запрошуватися у якості доповідачів на заходи Комітету Асоціації правників України з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету.
Окрім того, всі, хто виявить бажання долучитися до Бази експертів з юридичних питань у сфері ІТ, отримуватимуть розсилку про планові події профільного Комітету АПУ та матимуть можливість брати участь у якості експертів та доповідачів наших заходів.
«Наявність великої бази якісних спікерів слугуватиме підвищенню рівня заходів з юридичних аспектів ІТ, кращій взаємодії між невеликою кількістю фахівців у цій сфері», — зазначає ініціатор створення Бази експертів, голова Комітету Микита Полатайко.
Щоб потрапити до переліку фахівців з юридичних питань у сфері ІТ, просто заповніть невеличку анкету, інформацію в якій можна буде оновлювати, за посиланням: http://goo.gl/forms/Wl3iDKDe9g.
Заповнюйте самі та пересилайте колегам — нам важливо зібрати якомога більше експертів, які практикують та зацікавлені у розвитку сегмента ІТ.
Чекаємо на Вас!