Профільні комітети проаналізували підвищений інтерес правоохоронних органів до фармбізнесу

КИЇВ — 23 лютого 2016 року. Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права разом з Комітетом з фармацевтичного права провели спільне засідання, на якому обговорили особливості здійснення оперативних заходів і методику захисту у боротьбі зі свавіллям правоохоронних органів.

Неймовірно цікава дискусія вийшла завдяки спікерам, серед яких були: Тарас Безпалий, заступник голови Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, керуючий партнер АО «Безпалий та Партнери», та Ілля Костін, голова Комітету АПУ з фармацевтичного права, партнер ЮК «Правовий Альянс».

Під час заходу учасники дізналися основні причини, чому фармбізнес цікавий правоохоронним органам, ознайомилися з підставами для початку кримінального провадження з подальшим втручанням у діяльність компанії та проаналізували основні статті, за якими його можуть розпочати.

Окрему увагу правники приділили розгляду найбільш поширених способів втручання в діяльність фармбізнесу в межах кримінального провадження.

Наприкінці заходу експерти поділилися власним досвідом, зокрема, у яких випадках необхідно відмовлятися від видачі документів за запитом та як діяти при пред’явленні постанови про тимчасовий доступ до речей і документів. Також надали загальні рекомендації щодо дій під час обшуку.

Слідкуйте за новинами та долучайтеся до роботи комітетів!

Committee news

Do you have an interesting idea for an event?