Оприлюднено звіт щодо зловживань повноваженнями з боку правоохоронних органів

КИЇВ  – 18 лютого 2016 року. Рада бізнес-омбудсмена оприлюднила системний звіт «Зловживання повноваженнями з боку правоохоронних органів у їх стосунках з бізнесом», розроблений за участі членів АПУ.

Звіт присвячено аналізу проблеми зловживань повноваженнями з боку правоохоронних органів, які здійснюють тиск на вітчизняний бізнес.

«Масштабність цієї проблеми, серед іншого, підтверджується тим, що станом на 1 лютого 2016 року, із 621-ої отриманої Радою скарги, 112 (або 18%) скарг містять претензії щодо різних зловживань з боку органів досудового розслідування та органів прокуратури», - йдеться у звіті.

До розробки звіту, окрім інших, долучилися й члени Асоціації правників України. «Принагідно висловлюю вдячність Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права за підтримку, яку ми отримали під час роботи над цим документом», - коментує Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена.

Запрошуємо ознайомитися із системним звітом «Зловживання повноваженнями з боку правоохоронних органів у їх стосунках з бізнесом» за посиланням

Committee News

Do you have an interesting idea for an event?