Відбулось чергове засідання Комітету з нерухомості та будівництва Асоціації правників України

КИЇВ – 18 червня 2008 року. Відбулося  засідання комітету з нерухомості та будівництва Асоціації правників України. Для обговорення була запропонована наступна тема: «Фінансування та кредитування в галузі будівництва»

Модератором заходу виступив Артем Атепалихін, заступник Голови Комітету з нерухомості та будівництва, партнер ЮФ «Рафальський та Партнери», керівник Департаменту з питань нерухомості та інвестицій.

На порядок денний виносились наступні питання:

  1. Розробка оптимальної схеми фінансування будівництва
  2. Проектне фінансування в галузі комерційної та житлової нерухомості

На початку засідання з вступним словом виступив Артем Атепалихін, - він привітав учасників засідання, окреслив у загальних рисах питання, які виносилась на обговорення.

Доповідачем з першого питання виступив Костянтин Пільков, старший юрист ЮФ «Лаврінович і Партнери». Саме він розповів учасникам заходу про можливі розробки оптимальної схеми фінансування будівництва та про підводні камені, які можуть приховуватись за цими схемами.

Доповідачем з другого питання виступив Кирило Кабаненко, головний фахівець департаменту проектного фінансування «SwedBank». Він розповів учасникам засідання про те, як відбувається проектне фінансування у галузі комерційної та жилої нерухомості в «SwedBank».

Протягом зустрічі учасники активно дискутували з питань порядку денного, обмінювались досвідом, пропонували варіанти вирішення виявлених проблем.

Do you have an interesting idea for an event?