Оперативні методи в роботі адвоката: експертна дискусія

КИЇВ – 20 травня 2015 року. Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права провів засідання, присвячене темі «Використання оперативних методів в роботі адвоката».

Неймовірно цікавим захід видався завдяки Руслану Болгову, керівнику Бюро приватних розслідувань «Рись», Сергію Кишенько, адвокату АО «Солодко та партнери» та Євгенію Солодко, голові Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, заступнику Голови Комітету по захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності в НААУ, керуючому партнеру АО «Адвокатська група «Солодко і партнери».

В ході засідання правники проаналізували оперативні методи роботи адвоката, зокрема було зазначено, що у правозахисників досить обмежені способи захисту свого клієнта на відміну від широких повноважень правоохоронців. Також учасники засідання дізналися як правильно процесуально легалізовувати отриману інформацію.  Крім того ознайомились з формами та правовим регулюванням приватної детективної діяльності й яким чином її можна використовувати адвокатам.

Наприкінці заходу учасники отримали корисні поради щодо того, як можна отримувати інформацію та де її краще зберігати.

Слідкуйте за подальшими анонсами на сайті АПУ та долучайтесь до активної роботи Комітету!

Committee News

Do you have an interesting idea for an event?