Правники розпочинають підготовку законопроекту щодо адвокатських повноважень

КИЇВ – 19 травня 2015 року. Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права спільно з  Відділенням АПУ в м. Києві провели зустріч, на якій обговорили  напрями роботи щодо напрацювання й розробки законопроектів щодо реформи правоохоронних органів України.

Своїми думками з колегами ділилися Сергій Гребенюк, голова Відділення АПУ у м. Києві, заступник голови Консультативної ради при Генеральній прокуратурі України, радник ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і Партнери» Україна та Євгеній Солодко, голова Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, заступник Голови Комітету по захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності в НААУ, керуючий партнер АО «Адвокатська група «Солодко і партнери».

На зустрічі Сергій Гребенюк поділився з колегами інформацією по роботі Консультативної ради при Генеральній прокуратурі України, розповів про проекти взаємодії з ГПУ, які вже реалізували та які плануються в найближчому часі.

Правники проаналізували результати опитування серед адвокатів з питань, які найбільш їх хвилюють в діяльності правоохоронних органів та органів прокуратури. Варто зазначити, що участь в опитуванні взяло близько 400 адвокатів. З цього приводу пан Сергій зазначив, що незабаром має проходити переатестація прокурорів й всі ці проблемні моменти вже були враховані в текстах та завданнях.

Звертаємо Вашу увагу, що протягом тижня ще можна буде внести доповнення. Тож якщо у Вас є пропозиції по найбільш кричущих порушеннях прокурорів, надсилайте їх до 22 травня на електронну адресу komitet@uba.ua.

За результатами зустрічі було сформовано ініціативну групу з розробки законопроектів щодо реформування правоохоронних органів та підготовки відповідних інструкцій та настанов.

Першими завданнями групи визначили підготовку законопроекту щодо адвокатських повноважень.

Якщо ви бажаєте долучитися до законотворчої роботи, надсилайте листа на адресу: komitet@uba.ua, зазначивши в темі повідомлення «Реформування правоохоронних органів».

Committee News

Do you have an interesting idea for an event?