Визнання та виконання рішень іноземних судів: засідання комітетів

КИЇВ – 27 квітня 2015 року. Комітет з процесуального права та Комітет з альтернативних вирішень спорів  у примішенні ЮФ LCF провели спільне засідання для обговорення проблемних аспектів визнання та виконання рішень іноземних державних судів в Україні.

На практичних прикладах учасники зустрічі розглянули особливості визнання та виконання іноземних судових рішень, застосування принципу взаємності як підстави для надання згоди на визнання та виконання рішень іноземних судів. Експерти проаналізували двосторонні угоди за участю України, що регулюють визнання та виконання в Україні рішень іноземних судів та поділились досвідом щодо визнання та виконання іноземних арбітражних рішень на території нашої країни.

Модератором зустрічі виступила Ірина Назарова, Голова Комітету з альтернативних вирішень спорів, керуючий партнер АФ ENGARDE. Своїм досвідом з колегами ділилися Павло Бєлоусов, радник ЮФ Aequo; Ганна Оліфіренко, радник LCF та Юлія Черних, партнер ЮК ARBITRADE.

Запрошуємо вас на наступне засідання Комітету з альтернативних вирішень спорів, яке відбудеться 14 травня 2015 року у м Києві.  

Do you have an interesting idea for an event?