Захист прав потерпілого – оцінка моральної шкоди: засідання Комітету

КИЇВ – 24 грудня 2014 року. Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права Асоціації правників України (АПУ) провів заключне у 2014 році засідання.

Тема для засідання була обрана в усі часи актуальна: проблемні питання захисту прав потерпілого та особливості оцінки й відшкодування моральної шкоди як фізичної так і юридичної осіб.

Доповідачами на засіданні виступили Сергій Кишенько, адвокат АО «Адвокатська група «Солодко та партнери», Сергій Волочай, директор Міжрегіональної консалтингової групи «SeLeV–Consulting Group» та Єгор Штокалов, адвокат департаменту кримінальної практики ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та партнери».

Долучайтеся до роботи Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права та пропонуйте теми наступних засідань! Чекаємо на ваші ідеї на адресу komitet@uba.ua

Committee News

Join the UBA

Keep up to date with the latest news from the Ukrainian Bar Association. Gain access to the useful information and educational opportunities. We will be happy to advise you and provide all the necessary support.