Міжнародний досвід на допомогу реформам: круглий стіл представництва Світового банку

КИЇВ — 4 листопада 2014 року. Представники Комітету з конкурсного права Асоціації правників України та ГО «ВСРО фахівців конкурсного процесу» взяли участь у круглому столі, який був організований представництвом Світового банку в Україні за участі представників Міністерства юстиції України, Центру комерційного права, банківських установ та професійний організацій. 

Темою для зустрічі стали проблеми реформування виконавчої служби в Україні та впровадження моделі приватних судових виконавців в Україні. Позицію Комітету з конкурсного права Асоціації правників України з цього питання представили його очільник Віталій Титич, керуючий партнер АО «Титич і Партнери», заступник голови Комітету Андрій Авторгов, керуючий партнер ЮФ «Агентство з питань боргів та банкрутства», а також члени Ради Комітету Юліан Хорунжий, партнер ТОВ «АРІО КЕПІТАЛ ГРУП», Ігор Ніколаєв, юридичний радник Центру комерційного права, та Андрій Потьомкін, науковий радник ЮГ LCF, віце-президент ГО «ВСРО фахівців конкурсного процесу».

«Світовий банк підтримує зусилля уряду України, спрямовані на реформування системи виконавчої служби та підвищення її ефективності. Відродження реальної економіки та банківської системи України залежатиме від ефективної системи правосуддя, а правосуддя може бути дієвим лише у разі надійного забезпечення виконання судових рішень», — зазначали організатори заходу.

Власне, надійне забезпечення виконання судових рішень представники Комітету з конкурсного права АПУ вбачають у впровадженні системи приватних виконавців: «Державну виконавчу службу немає сенсу вдосконалювати, вона не працює взагалі», — переконаний Віталій Титич. «Впровадження системи приватних виконавців створить конкурентне середовище на ринку, водночас, реформа не передбачатиме витрат з Державного бюджету України», — коментує Юліан Хорунжий.  

Продовжуючи відстоювати послідовну позиції у необхідності впровадження інституту приватних виконавців, Комітет з конкурсного права (у структурі якого діє підкомітет виконавчого провадження та арбітражного керування) проводить 5 листопада 2014 року засідання, присвячене обговоренню шляхів реформування системи виконання судових рішень та органів державної виконавчої служби, на якому планується подальше обговорення перспектив розвитку системи виконавчого провадження.

Запрошуємо на засідання Комітету

Do you have an interesting idea for an event?