Юристи проаналізували результати моніторингового звіту ЦППР

КИЇВ — 15 жовтня 2013 року. Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права та Відділення АПУ у м. Києві провели спільне засідання на тему: «Обговорення питань практики застосування нового КПК України в 2013 році на підставі відповідного моніторингового звіту Центру політико-правових реформ».

Звіт Центру політико-правових реформ (ЦППР) підігрів і без того нестихаючий інтерес до практики застосування нового Кримінального процесуального кодексу. Детально ознайомившись з його результатами, юристи провели засідання з метою його обговорення та обміну власним досвідом його застосування у повсякденній роботі.

У засідання взяли участь такі відомі «метри» кримінального процессу, як Олександр Банчук, член правління ЦППР, експерт із адміністративно-деліктного права та кримінальної юстиції; Євгеній Солодко, голова Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права, керуючий партнер АО «АГ «Солодко і партнери»; Сергій Гребенюк, голова Відділення АПУ в м. Києві, заступник голови Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права, радник АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери»; та Віталій Сердюк, заступник голови Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права, партнер АО AVER LEX.

Не дивно, що думки та підходи юристів до сприйняття новел Кримінального процесуального кодексу різнилися. Хтось вказував на значні зміни, а хтось ці зміни піддавав сумніву. Так само і висновки щодо ефективності механізму запроваджених новел різнилися залежно від наявного досвіду та практики. З думками експертів ви зможете ознайомитися на сторінках журналу «Вісник АПУ».

Нагадаємо, що Асоціація правників України 19 листопада 2013 року у м. Києві проведе форум «Перша річниця застосування Кримінального процесуального кодексу України» з метою масштабного аналізу результатів та практики застосування нового КПК та виокремлення напрямів подальшої роботи з удосконалення діючих норм і усунення наявних проблем.

Legal assistance