Відбулась зустріч керівництва Асоціації правників України та представників влади

КИЇВ – 31 серпня 2010 року. Відбувся робочий обід керівництва Асоціації правників України (АПУ) із заступником голови Адміністрації Президента України Андрієм Портновим та народним депутатом України Валерієм Писаренко.

Учасники зустрічі обговорили низку питань, вкрай важливих для правничого співтовариства, зокрема впровадження судової реформи, пропозиції щодо розробки нового Кримінально-процесуального кодексу, а також просування реформи адвокатури.

За словами Андрія Портнова, наразі реформа Кримінально-процесуального кодексу України є одним із пріоритетів роботи Адміністрації Президента України. З реформою кримінально-процесуального законодавства пов’язана ще низка питань, зокрема регулювання надання правової допомоги малозабезпеченим верствам населення, що має стати соціальною функцією адвокатури.

Представники Асоціації правників України, у свою чергу, надали пропозиції щодо роботи правоохоронних органів, окреслили своє бачення моделей кримінально-процесуального кодексу та підходів до реформування адвокатури. Правники також наголосили на необхідності відміни такого запобіжного заходу, як затримання під вартою за підозрою у вчиненні економічного злочину, замінивши його на грошову заставу або підписку про невиїзд. Окрім того, правники звернули увагу представників влади на те, що вже кілька років не видавалися акти про амністію та приділили увагу питанню забезпечення доступу до правосуддя.

За словами Президента АПУ Сергія Коннова, Асоціація правників України налаштована на конструктивну та ефективну співпрацю з державними органами в питаннях реформування законодавства за умови, що пропозиції правничої громадськості будуть враховані при розробці відповідних законопроектів.

Від Асоціації правників України у зустрічі також взяли участь члени Правління АПУ Денис Бугай (ЮК «Ващенко Бугай і Партнери»), Олексій Іванов (АК «Коннов і Созановський»), Олег Макаров (АО «Василь Кісіль і Партнери»), Сергій Тюрін (ЮФ «С.Т.Партнерс»); голова Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права Євген Солодко (АГ «Солодко і Партнери»), голова Комітету з процесуального права Андрій Стельмащук (АО «Василь Кісіль і Партнери»), голова Комітету з юридичної практики Сергій Козьяков (АК «Волков, Козьяков і Партнери»), голова Третейського суду АПУ Дмитро Грищенко (ЮПФ «Грищенко і Партнери»), а також голова Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Інна Рафальська.

Do you have an interesting idea for an event?

The UBA web-site uses cookies and other technologies so that we can remember your preferences and find out exactly how you use our web-site. Processing of the given data takes place in accordance with the Regulation on the Processing and Protection of Personal Data of the All-Ukrainian Non-Governmental Organization "Ukrainian Bar Association". For more information about the Regulation please follow the link.
By clicking "YES", you consent to the use of cookies and other technologies when visiting our web-site.
YES