«Адвокат майбутнього» — підсумки оціночної сесії у Львові

ЛЬВІВ — 27 травня 2016 року. Відбувся черговий цикл зустрічей делегації представників Канадського бюро міжнародної освіти до України та Канадської асоціації юристів з українськими адвокатами та представниками органів самоврядування.

Чергова оціночна сесія відбулася під час VI Західноукраїнського юридичного форуму Асоціації правників України. Зустріч зібрала адвокатів і представників органів адвокатського самоврядування з усієї України.

Нагадаємо, що оціночні сесії проходять у межах підготовки ініціативи «Адвокат майбутнього» (The Lawyer of Tomorrow). У межах ініціативи буде реалізована програма професійної підготовки адвокатів, яка включатиме освоєння навичок, так званих soft skills, які стануть у нагоді у роботі кожного адвоката та підсилять рівень професійної підготовки загалом.

Зустріч проводили пані Кімберлі Інксатер (Kimberly Inksater), керівник міжнародних програм Канадської асоціації юристів (СВА), та Сара МакКензі (Sarah MacKenzie), юрист-координатор із законопроектної роботи та розробки реформ у СВА, і представники українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який фінансується урядом Канади.

«За результатами сьогоднішніх зустрічей та обговорень ми можемо говорити про те, що виклики, які постають перед професійними правничими спільнотами Канади та України, в багатьох випадках дуже схожі. Ми із задоволенням сприятимемо залученню канадського досвіду щодо розвитку навичок адвокатів, які б допомогли їм успішно долати ці виклики», — зазначила директор Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Лариса Бізо.

«Ми маємо більше ресурсів для лобіювання, ніж використовуємо. Серед парламентарів є наші представники, влада стала більш відкритою, водночас, юридичне співтовариство не має достатніх навичок нормотворення. Подекуди не лише брак часу чи мотивації стримує активних колег від роботи, а незнання юридичної техніки, невміння довести ідею до стадії реалізації, організувати обговорення, провести професійне лобіювання проекту. Тому в контексті запропонованої ініціативи для мене питання навичок нормотворення та лобіювання є ключовими», — прокоментував Президент АПУ Денис Бугай.

Підсумовуючи результати зустрічі та інформацію, отриману від українських колег, Сара МакКензі назвала ключовий перелік навичок, які мають особливе значення на думку адвокатів. Серед них: комунікаційні навички, розвиток лідерських якостей та стратегічного мислення, а також розуміння підвищеної відповідальності, яку несуть адвокати, зважаючи на високу соціальну значимість їх роботи та підвищені етичні вимоги до професії.  

Також адвокати пропонували долучити до програми професійних тренінгів навчання у сфері інформаційних технологій, психологічні тренінги, теорію побудови судової справи, управління часом та обізнаність у сфері фінансів.

У вас є цікава ідея заходу?

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК