Запрошуємо взяти участь в опитуванні! У фокусі – діяльність органів прокуратури

КИЇВ — 17 березня 2015 року. Асоціація правників України (АПУ) запрошує вас висловити свою точку зору з найбільш проблемних питань роботи правоохоронних органів та органів прокуратури. 

Власне, пропонуємо вам обрати 5 позицій, які, на вашу думку, створюють найбільше проблем для роботи адвоката у процесі представництва інтересів клієнтів у суді та під час досудового слідства.

«Нарешті адвокати отримали реальну можливість, використовуючи свій професійний досвід, взяти участь у створенні якісної та фахової прокуратури в Україні», — коментує Сергій Гребенюк, голова Відділення АПУ у м. Києві, радник ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і Партнери».

Результати опитування будуть презентовані в межах круглого столу, який відбудеться 8 квітня 2015 року, а також використані для розробки правил і настанов для прокурорів України.

Для участі в опитуванні перейдіть за посиланням. Чекаємо на ваші відповіді до 3 квітня 2015 року!

Опитування стало результатом першого спільного круглого столу Асоціації правників України та Генеральної прокуратури України. Саме на цьому заході були погоджені спільні дії, зокрема, проведення опитування серед адвокатів та систематизації всіх пропозицій.

Новини секцій

У вас є цікава ідея заходу?

Сайт використовує cookies та інші технології для того, щоб ми могли запам’ятовувати Ваші вподобання та дізнаватись, як саме Ви використовуєте наш сайт. Обробка вказаних даних відбувається відповідно до Положення про обробку та захист персональних даних Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», з яким можна ознайомитися за посиланням.
Натискаючи «ТАК», Ви надаєте згоду на використання cookies та інших технологій під час відвідування нашого сайту.
ТАК