Людмила Волкова

Людмила Волкова

Керуючий юрист київського офісу Kinstellar

Людмила Волкова – керуючий юрист київського офісу Kinstellar. Людмила Волкова представляє інтереси клієнтів у судових спорах та арбітражах, а також консультує з різноманітних питань адміністративного права. Людмила також підтримує професійне співтовариство у всіх питаннях впровадження судової реформи в Україні.

Людмила Волкова має 15-річний досвід юридичної практики. Протягом восьми років Людмила займала посаду судді Харківського окружного адміністративного суду, до цього також працювала в державному адміністративному секторі. За час роботи в судовій сфері пані Волкова отримала значний досвід супроводу судових спорів, зокрема, податкових спорів, адміністративних спорів з органами державної влади та спорів щодо правовідносин, пов'язаних з виборчим процесом.

Людмила є викладачем Національної школи суддів України та сертифікованим тренером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), була членом Ради суддів України. Виступає автором багаточисленних публікацій про розвиток судової системи та перебіг судової реформи в Україні.

Пані Волкова отримала юридичну освіту в Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого. Має також диплом магістра державного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ