Нові призначення в ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

КИЇВ - 12 квітня 2013 року. ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» рада повідомити про призначення Олексія Случа радником практики вирішення спорів. Дане призначення стало наслідком успішної реалізації стратегії стійкого розвитку вищезгаданої практики фірми.

Практика вирішення спорів динамічно розвивається та залишається однією з провідних практик фірми. Авторитетні міжнародні та національні довідники рекомендують ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» як незаперечного лідера в практиці вирішення спорів. На даний момент у практиці працюють шість партнерів, але збільшення кількості клієнтів і проектів продиктувало необхідність також посилити команду шляхом розширення складу радників.

Пан Случ працює в ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» з 2005 року. Олексій спеціалізується на національному та міжнародному судовому процесі. Він має значний досвід ведення спорів в банківській та фінансовій сферах, корпоративних спорів, спорів щодо цінних паперів, права власності, приватизації, захисту прав споживачів і регуляторних спорів. Олексій має вагомий досвід представництва інтересів провідних міжнародних і національних компаній у сфері банківської справи та фінансів, енергетики та природних ресурсів, сільського господарства та нерухомості.

На додаток до цього в рамках стратегії розвитку персоналу троє юристів фірми «Василь Кісіль і Партнери» призначені старшими юристами:

  • Сергій Денисенко – фахівець в області антимонопольного, корпоративного та торговельного права;
  • Тетяна Кудрицька –  експерт із питань інтелектуальної власності;
  • Владислав Подоляк – фахівець в галузі трудового права та захисту персональних даних.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ