Олег Вдовичен

Олег Вдовичен

Олег Вдовичен

Керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери»

Олег Вдовичен  – адвокат, керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери», сертифікований експерт Національної асоціації адвокатів України, Асоціації правників України, Спілки адвокатів України та член Асоціації адвокатів України, голова комітету з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів Асоціації адвокатів України, а також член правління комітету з питань податкового та митного права Асоціації правників України.

Адвокат спеціалізується в податковому і господарському праві, питаннях захисту від кримінального переслідування в сфері господарської діяльності,.

Отримав свідоцтво про право заняття адвокатською діяльністю № 2030 у 2004 році.

У 2015-2016 роках  приймав активну участь у реформуванні та очищенні від корупції Національної поліції України, виконував обов’язки голови та був постійним членом атестаційної та апеляційної атестаційної комісій при рекрутинговому центрі Національної поліції України.

У 2017 році ініціював створення та був обраний головою комітету з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів Асоціації адвокатів України.

Олег Вдовичен був визначений переможцем конкурсу Асоціації Адвокатів України «Адвокат Року-2016», як кращий адвокат з податкового права.

У 2016 та 2017 роках став фіналістом номінації «Кращий адвокат з податкових спорів» юридичної премії «Legal Awards», яку проводить видання «Юридична практика».

Олег Вдовичен, увійшов до одинадцяти лідерів України у сфері кримінального права та процесу за версією дослідження «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України - 2017», яке проводило видання «Юридична газета».

Адвокат є автором ряду статей і коментарів у ділових та профільних виданнях. Публікації розкривають актуальні питання у сфері податкового та кримінального права, що в цілому сприяє підвищенню правосвідомості громадян, представників бізнесу та органів влади.

Не менш значимим здобутком є участь адвоката у реформуванні органів державної влади та активна участь у спеціалізованих юридичних конференціях та форумах.

Олег Вдовичен активно займається громадською та благодійною діяльністю, а також є беззаперечним джерелом новаторства, енергії та рішень, як запоруки невтомного особистого розвитку та розвитку юридичної спільноти.