VB PARTNERS захистили інтереси найбільшої он-лайн школи Східної Європи - SkyEng

Команда адвокатів VB PARTNERS відстояли позицію найдорожчого освітнього стартапу Східної Європи – інноваційної онлайн школи з вивчення англійської мови. Суть позову -  визнання незаконною реєстрацію торгової марки шахраїв на території України.

SkyEng – беззаперечний лідер ринку дистанційного навчання англійської мови з рекордною кількістю учнів - більше 100 000 (за версією Forbes). Вартість компанії оцінюється більше, ніж  в 130 млн. $. Не дивно, що є охочі скористатися ім’ям компанії у власних інтересах і заробити на відомому бренді.

Один з колишніх менеджерів, діючи незаконно і недобросовісно, ​​зареєстрував на своє ім'я торговельну марку Клієнта і, використовуючи цю реєстрацію, намагався заблокувати діяльність компанії на території України. Більш того, шахрай використовував не тільки ім’я Клієнта, а й інноваційну технологію проекту.

Адвокати VB PARTNERS реалізували комплексну стратегію захисту SkyEng. Були проведені всі необхідні експертизи і дослідження. Ми представили інтереси Клієнта у судовому спорі.

В результаті активних дій та кропіткої роботи нашої команди, суди першої та апеляційної інстанції винесли рішення на користь Клієнта і скасували незаконну реєстрацію торгової марки «конкурентів». Рішення вступило в законну силу і виконано.

Крім того, щоб в майбутньому Клієнт не піддавався таким «атакам», наші адвокати завершили процес реєстрації його торгової марки в Україні.

Ми продовжуємо переслідування шахрая всіма законними способами. Наша мета – зупинити порушення, поновити всі права і недопустити використання прав інтелектуальної власності.

Проектну команду очолив партнер Олександр Лук'яненко.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ