Адвокати VB PARTNERS зменшили в три рази суму застави для Клієнта в так званій «справі банкірів»

Команда адвокатів VB PARTNERS здійснює захист колишнього члена Правління Національного банку України (НБУ) на стадії досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо видачі стабілізаційного кредиту комерційному банку на суму 1,2 млрд грн.

В рамках даної справи наш Клієнт був затриманий співробітниками НАБУ без ухвали суду і поміщений в слідчий ізолятор за підозрою в пособництві і привласненні грошових коштів. Нам вдалося в найкоротші терміни звільнити топ-менеджера НБУ під заставу в розмірі 15 млн. грн. При цьому прокуратура просила заставу не менше 25 млн. грн.

Однак, сума застави в 15 млн. грн. була непомірно великою, і нашим адвокатам вдалося домогтися перегляду і зменшення застави до 5 млн. грн. При цьому довівши, що такий запобіжний захід є дискримінаційним по відношенню до Клієнта. Також, завдяки активній позиції захисту, з нашого Клієнта зняті всі додаткові обов’язки, які були накладені на нього, як на підозрюваного в кримінальному провадженні.

Крім того, за клопотанням сторони захисту частково були зняті арешти і повернуто особисте майно, вилучене під час обшуків.

На даний момент, група адвокатів VB PARTNERS на чолі з партнером Денисом Бугаєм і партнером Олександром Лук’яненком продовжує активну роботу, і має намір довести невинність Клієнта в інкримінованому злочині.

«У матеріалах справи відсутні будь-які докази причетності Клієнта до здійснення злочину, а вся позиція сторони обвинувачення будується лише на припущеннях. При цьому, з боку слідства були зроблені спроби шантажу і тиску на Клієнта з метою отримання доказів для обвинувачення. Всі незаконні дії правоохоронних органів будуть предметом окремого розслідування», – заявив адвокат Олександр Лук’яненко.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ