VB PARTNERS – топ-експерти практики White-Collar Crime за версією Chambers 2020!

12 березня 2020 року найбільш консервативний та впливовий міжнародний довідник Chambers Europe оприлюднивщорічні результати дослідження!

VB PARTNERS отримали «срібло» (Band 2) в одній з ключових для нас практик –Вирішення спорів: White-Collar Crime. Рейтинг відмічає наш високопрофесіональний клієнтський сервіс, а клієнти оцінюють нашу команду «як ефективну та орієнтовану на результат».

Дослідники підкреслюють, що VB PARTNERS відомі сильною практикою у справах із кримінальних розслідувань, а також розслідувань корпоративних шахрайств, відмивання коштів, ухилення від сплати податків, тощо.

«VB PARTNERS має визначний досвід консультування щодо злочинів White-Collar Crime в банківському секторі, з винятковим досвідом представництва інтересів акціонерів банків», – відмічає дослідження.

Партнер Денис Бугай увійшов до TOП-5 експертів України в цій практиці. Аналітики рейтингу підкреслюють, що Денис «володіє сильною репутацією та експертизою в практиці White–Collar Crime», а також «має екслюзивний досвід представництва клієнтів банківського сектору».

«Що мені особливо подобається в Денисі – це його здатність зберігати спокій у кризових ситуаціях. Він щиро вірить у важливість роботи і знає, як втілити це прагнення у високоякісне надання правової допомоги», – зазначили опитані Клієнти.

Приємно, що Chambers Europe 2020 також відзначив як за останній рік поглибив свою експертизу в практиці White-Collar Crime наш партнер, Олександр Лук’яненко. Цьогоріч він був відмічений як Up and Coming (Перспективні юристи).

Рейтинг відмітив: “Олександр – нова зірка практики, активний та цілеспрямований адвокат“.

Напрямки його роботи фактично відображають тенденції в галузі останніх 5 років – Олександр працює з транснаціональними кейсами, представляє інтереси в Інтерполі та антикорупційних органах, захищає права інвесторів у справах, пов’язаних з кримінальними розслідуваннями.

Пишаємося колегами та бажаємо невпинного розвитку!

Chambers Europe – один з найбільш престижних міжнародних юридичних довідників в 185 юрисдикціях, який з 1990 року відзначає тільки кращих юристів і юридичні фірми. Жодна інша організація не має такого глибокого, професійного дослідження, коли справа доходить до оцінки світових бізнес-юристів.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ