Перемога VB PARTNERS у резонансній справі. Замість взяття під варту і застави у 100 млн. грн. – особисте зобов’язання

Наш Клієнт – керівник підприємства ФФУ Продакшн із виготовлення штучної трави для футбольних полів за технологією німецької компанії Polytan*.

За версією слідства, топ-менеджер привласнив 9 млн. грн. при будівництві 66 футбольних полів у м. Київ шляхом завищення вартості штучного покриття.

Адвокати VB PARTNERS, розуміючи складність справи, завчасно провели ряд експертиз на підтвердження обґрунтованості ціни та якості виконаних робіт з будівництва футбольних полів.

«Зразки, що відповідають європейським стандартам та вимогам FIFA і UEFA і дешеві китайські аналоги – не одне й те саме. Експертиза обвинувачення аналізувала зразки «Made in China». Саме контраргументом щодо походження матеріалу ми дискредитували експертизу обвинувачення», – підкреслив Денис Бугай.

Крім того, суд вивчив підготовлені адвокатами фототаблиці, що підтверджують належне виконання робіт із будівництва футбольних полів. VB PARTNERS надали неспростовні докази бездоганної ділової репутації Клієнта і відсутність ризиків приховування від слідства.

В результаті активної роботи команди адвокатів, ми домоглися позитивного результату – відмови у взятті Клієнта під варту з альтернативою застави у 100 млн. грн. Обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Проектну команду очолив партнер Денис Бугай, керівник практики White Collar-crime.

* Технологія Polytan вже понад 37 років відома своїм висококласним спортивним покриттям. Вона акредитована FIFA та UEFA, а по всьому світу встановлено більше 25 мільйонів квадратних метрів ідеальних поверхонь для спортивних досягнень.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ