VB PARTNERS оголосила про розширення управлінської команди

VB PARTNERS оголосила про розширення управлінської команди

Юридична компанія VB PARTNERS рада повідомити про входження адвоката Олександра Лук'яненка до складу партнерів компанії.

Коментуючи призначення, Володимир Ващенко, партнер VB PARTNERS, зазначив: "Ключовим активом нашої компанії завжди були і залишаються люди. Ми цінуємо внесок кожного співробітника і заохочуємо професійне зростання, розвиток наших колег. Впевнені, що Олександр зіграє важливу роль в управлінні і подальшому розвитку VB PARTNERS ".

Олександр Лук'яненко - випускник юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. До VB PARTNERS приєднався в 2007 році, де пройшов шлях від молодшого юриста до партнера.

Олександр Лук'яненко спеціалізується в сфері корпоративного, антимонопольного права, White-Collar Crime і нерухомості. Головними напрямками його діяльності є структурування та супровід угод M&A, проведення правових аудитів, корпоративні реструктуризації компаній, валютне регулювання, корпоративне та бізнес шахрайство. Також, Олександр займається веденням судових справ щодо врегулювання земельних спорів та спорів у сфері нерухомості та будівництва.

Кваліфікація Олександра Лук'яненка у сфері конкурентного права, WCC неодноразово була підтверджена різними рейтингами авторитетних видань України. Також, він був обраний заступником голови Комітету з нерухомості та будівництва Асоціації правників України.

За останні кілька років, на посаді радника, Олександр вів проекти для таких компаній, як: група компаній «ВЕТЕК», «Лукойл», «Бритіш Американ Тобакко Україна», «Індезіт Україна», Банк «Траст» і т.д.

«Я радий, що приєднався до партнерського складу VB PARTNERS, оскільки саме в цій компанії 8 років тому я починав свою кар'єру юриста і саме з нею пов'язую свої професійні успіхи і досягнення. Я маю намір інвестувати всі свої знання, вміння і досвід в успіх фірми та її клієнтів», - зазначив Олександр Лук'яненко