VB PARTNERS оголосила про розширення управлінської команди

Юридична компанія VB PARTNERS рада повідомити про входження адвоката Олександра Лук'яненка до складу партнерів компанії.

Коментуючи призначення, Володимир Ващенко, партнер VB PARTNERS, зазначив: "Ключовим активом нашої компанії завжди були і залишаються люди. Ми цінуємо внесок кожного співробітника і заохочуємо професійне зростання, розвиток наших колег. Впевнені, що Олександр зіграє важливу роль в управлінні і подальшому розвитку VB PARTNERS ".

Олександр Лук'яненко - випускник юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. До VB PARTNERS приєднався в 2007 році, де пройшов шлях від молодшого юриста до партнера.

Олександр Лук'яненко спеціалізується в сфері корпоративного, антимонопольного права, White-Collar Crime і нерухомості. Головними напрямками його діяльності є структурування та супровід угод M&A, проведення правових аудитів, корпоративні реструктуризації компаній, валютне регулювання, корпоративне та бізнес шахрайство. Також, Олександр займається веденням судових справ щодо врегулювання земельних спорів та спорів у сфері нерухомості та будівництва.

Кваліфікація Олександра Лук'яненка у сфері конкурентного права, WCC неодноразово була підтверджена різними рейтингами авторитетних видань України. Також, він був обраний заступником голови Комітету з нерухомості та будівництва Асоціації правників України.

За останні кілька років, на посаді радника, Олександр вів проекти для таких компаній, як: група компаній «ВЕТЕК», «Лукойл», «Бритіш Американ Тобакко Україна», «Індезіт Україна», Банк «Траст» і т.д.

«Я радий, що приєднався до партнерського складу VB PARTNERS, оскільки саме в цій компанії 8 років тому я починав свою кар'єру юриста і саме з нею пов'язую свої професійні успіхи і досягнення. Я маю намір інвестувати всі свої знання, вміння і досвід в успіх фірми та її клієнтів», - зазначив Олександр Лук'яненко

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ