Відділення АПУ у Закарпатській області

Ростислав Пазина

Голова відділення в Закарпатській області

Ростислав Пазина

керуючий партнер в ЮК «Колегіум»

rostislav@k-collegium.com

Шановні колеги!

Наше відділення працює та розвивається з метою об’єднання правників Закарпатської області для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би сприяла втіленню в життя принципу верховенства права в державному, суспільному та громадському житті з метою розвитку правової держави в нашому регіоні.

Асоціація правників України має величезний потенціал і рушійну силу, здатну вплинути на суспільство, підвищити роль права та юридичної професії в суспільстві.

Заради реалізації поставленої мети запрошуємо до співпраці ініціативних правників області – адвокатів, юрисконсультів, суддів, працівників правоохоронних органів, професійних науковців та інших фахівців в  галузі права, які готові проявити себе, стати командою і брати активну участь в діяльності відділення і Асоціації правників України в цілому.

З нами Ви маєте можливість взяти участь у активному юридичному житті Закарпаття та відчути переваги й зручності найбільшої комунікаційної юридичної платформи України!

З усіх питань щодо засідань відділень та можливості партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.:+38 (063)438-77-66 або пишіть на адресу: zakhid@uba.ua.

Контактна особа – Ольга Лотоцька.

 

Заступники голови

Крістіан Фекийшгазі

Крістіан Фекийшгазі

керуючий партнер АО «Ініціаліс»

kristian.fekijshhazi@gmail.com

РАДА ВІДДІЛЕННЯ:

           

 

 

   

Михайло Маркусь, адвокат

markus.attorney@gmail.com

           

 

       

Володимир Митровцій, керівник АО «Митровцій та партнери»

mitrovtsiy@gmail.com

           
   

 

   

Ярослав Грецакеруючий партнер АО «Греца і партнери»

hretsa.partners@gmail.com

           

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ