Відділення АПУ у Хмельницькій області

Юрій Білоусов

Голова Відділення в Хмельницькій області

Юрій Білоусов

професор кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права ім. Л.Юзькова

Yuriy.Bilousov@gmail.com

Шановні колеги!

Права людини на сьогодні перебувають у центрі державотворчих та політичних процесів і знаходять своє вираження у зв’язку влади, особи та громадянського суспільства.

З огляду на це основною метою функціонування Відділення АПУ в Хмельницькій області є сприяння здійсненню прав та свобод людини і громадянина, а також сприяння реалізації професійних інтересів юридичної громадськості Хмельницької області на засадах верховенства права.

Відділення АПУ в Хмельницькій області запрошує до співпраці всіх досвідчених та молодих практикуючих юристів, науковців, освітян, громадських діячів та інших фахівців, які поділяють наші цілі та завдання, а також є не байдужими до демократичного та правового розвитку нашої держави.

З усіх питань щодо засідань відділень та можливості партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.:+38 (063)438-77-66 або пишіть на адресу: zakhid@uba.ua.

Контактна особа – Ольга Лотоцька.

 

 

Заступники голови

Володимир Нагнибіда

Володимир Нагнибіда

Керуючий партнер Genuine Law Company, адвокат

РАДА ВІДДІЛЕННЯ:

             

 

     

Володимир Нагнибіда, керуючий партнер Genuine Law Company, адвокат

v.nagnybida@gmail.com

   
             

 

 

 

Юрій Білоусов, професор кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права ім. Л.Юзькова

yuriy.bilousov@gmail.com

         

 

     

Надія Бондаренко-Зелінська, професорка кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова

flaming_n@ukr.net

         

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ