Відділення АПУ в Чернівецькій області

Петро Поляк

Голова Відділення в Чернівецькій області

Петро Поляк

Старший партнер АО «Поляк і партнери»

petro@poliak.ua

Шановні колеги!

Відділення АПУ в Чернівецькій області вітає Вас та запрошує долучитись до лав Асоціації правників України в регіоні, а також взяти участь у запланованих Відділенням заходах.

Мета роботи Відділення – розбудова громадянського суспільства, впровадження верховенства права, підвищення правосвідомості та правової культури суспільства регіону і країни в цілому

Заради реалізації поставленої мети запрошуємо до співпраці ініціативних правників області – адвокатів, юрисконсультів, суддів, працівників правоохоронних органів, професійних науковців та інших фахівців в  галузі права, які готові проявити себе, стати командою і брати активну участь в діяльності відділення і Асоціації правників України в цілому.

Разом ми зможемо побудувати міцну професійну правничу спільноту, адже діалог і обмін досвідом в колі однодумців - це суттєва складова успішного професійного життя кожного юриста.

З усіх питань щодо засідань відділень та можливості партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.:+38 (063)438-77-66 або пишіть на адресу: zakhid@uba.ua.

Контактна особа – Ольга Лотоцька.

 

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ