GR Комітет

Альона Шуліма

Голова GR Комітету

Альона Шуліма

Партнерка Pragma Consulting Group

a.shulima@pragma-gr.com

Шановні колеги!

В Україні працює і хоче нарощувати свою присутність великий міжнародний бізнес, який має позитивний досвід використання послуг GR-фахівців у своїх ключових юрисдикціях. Такі компанії звикли взаємодіяти цивілізовано із органами державної і публічної влади, експертно співпрацювати з питань належного вдосконалення загального інвестиційного і секторного регулювання. Ці компанії відкриті до етичного споживання GR-послуг і посилення експертності національних GR-консультантів. 

Потужний національний бізнес має інтерес не лише до розширення географії та економіки своєї діяльності за межі України, але й готовий інвестувати спеціальну експертизу своїх фахівців у розробку секторного регулювання в Україні. Таким компаніям стратегічно вигідно, щоб Україна та вітчизняний бізнес мали репутацію надійних партнерів на діловій мапі світу. Ці компанії ініціюють створення власних проактивних GR-функцій і співпрацюють із зовнішніми GR-консультантами.

Як правники за фахом, ми у повній мірі можемо застосовувати свої знання права, розуміння засад роботи державних і регуляторних органів, досвід тлумачення та розробки законодавчих актів, щоб надавати експертно-дорадчу допомогу по обидві сторони законотворчого процесу – законотворцям і бізнесу, якому належить працювати у змінному регуляторному середовищі. Обидві сторони здебільшого готові до діалогу, і саме фахові GR-консультанти вміють його розпочати вірно та вчасно.

Правники всіх функціональних ролей, GR-фахівці корпоративного сегменту та GR-консультанти матимуть нагоду об’єднати зусилля і досвід, щоб попрацювати над законом і докласти зусиль, щоб негативну конотацію лобізму, яка існує сьогодні у соціумі та емоційно співзвучна поняттю корупції, змінити на цивілізоване тлумачення професії лобістів у світі.

GR Комітет підтримуватиме та сприятиме:

  • фаховому спілкуванню правників усіх рівнів та функціональних ролей на теми професійної суті, етики та тенденцій у наявних на національному та міжнародному ринках інструментах, в тому числі шляхом законодавчого регулювання, щодо взаємодії із органами державної влади та лобіювання;
  • обміну знаннями та досвідом із колегами-правниками у секторі публічної влади і GR-фахівцями із інших юрисдикцій, організації доступу до кращих світових практик із GR-напрямку;
  • поширення загальних знань щодо верховенства права в суспільстві, зокрема в частині законотворчої діяльності, взаємодії із органами державної влади та лобіюванні;
  • визначенню репутаційних ризиків окремих ініціатив АПУ чи документів, що виходять від імені АПУ.

Запрошуємо до співпраці!

З усіх питань щодо засідань комітетів та можливості партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: +380664953014 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua.

Контактна особа – Вікторія Мотя.

 

РАДА КОМІТЕТУ:

     

Віктор Залізнюк

радник ADER HABER, адвокат

     

Руслан Сидорович

партнер Ario Law Firm

     

Артур Мартиненко

керівник GR-напряму BGV Group Management
     

Іван Герасименко 

директор ТОВ Investment Service Ukraine, адвокат

     

Максим Ковальчук

старший партнер ЮК L.I.Group

     

Тарас Герула

адвокат

     

Олена Ялієва

радниця Pragma Consulting Group

     

Констянтин Красовський

радник, керівник практики GR та конституційного права LCF Law Group

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ