Комітет з транспортного права

Анастасія Астаніна

Голова Комітету з транспортного права

Анастасія Астаніна

Корпоративна секретарка — головна радниця з юридичних питань МАУ

Astanina.Anastasiya@flyuia.com

Шановні колеги!

Наш Комітет є платформою, яка об’єднує фахівців юридичних компаній, підприємств транспортної галузі та представників державних органів для визначення і експертного обговорення актуальних питань в транспортній індустрії, підготовки і подальшого направлення регулюючим органам відповідних нормативно-правових ініціатив з метою вдосконалення законодавчої бази. Правову позицію Комітету поважають і багато наших ініціатив враховані Міністерством інфраструктури України, Державною авіаційною службою України при розробці законопроектів. Це дає надію на належне правове регулювання транспортної галузі в Україні.


Запрошуємо Вас долучитися до роботи Комітету, адже спільними зусиллями ми зможемо зробити його тим майданчиком, який консолідує, балансує та професійно представляє позицію юридичної спільноти з найактуальніших проблем, які є спільними для всіх підгалузей транспортної індустрії.

Підкомітет з авіаційного права

З усіх питань щодо засідань комітетів та можливості партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: +380664953014 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua.

Контактна особа – Вікторія Мотя.

 


РАДА КОМІТЕТУ:

     

Олег Бондар

керуючий партнер «ЕCOVIS Бондар та Бондар»

     

Катерина Романішина

адвокатка АО «Юридичне бюро Сергєєвих»

     

Тетяна Тітаренко

керуюча партнерка LEGRANT Law Сompany

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ