Владислава Філатова обрано партнером адвокатської компанії «Соколовський і Партнери»

У квітні 2016 року до партнерського складу адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» увійшов Владислав Філатов. Він вже 11 років працює у компанії і 7 з них   керує практикою «Соколовський і Партнери» з реструктуризації заборгованості та банкрутства, арбітражний керуючий з 2008 року, адвокат – з 2009 року. До обрання партнером Владислав обіймав посаду старшого радника адвокатської компанії «Соколовський і Партнери».

Практика з реструктуризації заборгованості та банкрутства – одна з ключових практик «Соколовський і Партнери». Вона багатогранна і потребує не  тільки глибоких знань законодавства у питаннях банкрутства, але і в економіці,  бухгалерському обліку, управлінні підприємством. Клієнти «Соколовський і Партнери» отримують оптимальний план дій щодо вирішення ситуації з проблемними активами, а також правову допомогу у проведенні необхідних процедур – оптимізації кредиторської і дебіторської заборгованості, стягненню заборгованості у судовому порядку, ліквідації, банкротству підприємств чи досудовій санації.

У 2012 та 2013 роках, за результатами «Юридичної премії», практика увійшла до п`ятірки кращих в Україні. Юридичний довідник Ukrainian Law Firms у 2014 та 2015 роках назвав Владислава Філатова у числі відомих українських юристів у сфері банкрутства.

Владислав Філатов входить до складу Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих (ліквідаторів майна, керуючих санацією) при Міністерстві юстиції України. Член Ради Комітету Асоціації правників України з конкурсного права та Всеукраїнської самоврядноі організації фахівців конкурсного процесу. Входить до складу робочої групи Вищого господарського суду України з врегулювання проблемних питань, пов’язаних з відбором кандидатів на призначення судом арбітражного керуючого в справах про банкрутство, та підготовки проекту про внесення змін до Положення про автоматизовану систему відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого в справах про банкрутство.

Владислав Соколовський, керуючий партнер адвокатської компанії “Соколовський і Партнери» зазначив: «З Владиславом Філатовим нас пов'язує 11 років  спільної праці, важких дискусій та спорів з приводу розвитку та бачення  майбутнього компанії.  І  за цей час було  багато прожито, отриманий неоцінений для нашої команди  досвід. На моє глибоке переконання, бажаний результат у  будь-який сфері людського життя, а у правовій тим паче,  можна досягнути тільки з однодумцями, фахівцями своєї справи та людьми, яким довіряєш. Тому дуже радий бачити Владислава серед партнерів компанії».

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ