Андрій Реун

Андрій Реун

Керівник податкової практики ЮФ Evris

Має 15-річний досвід роботи в сфері юриспруденції, включаючи досвід роботи в провідних українських юридичних фірмах, компаніях Великої Четвірки, а також державних органах.

Основна спеціалізація Андрія – податкове право і податкові спори. Андрій також має значний досвід роботи в сферах реструктуризації бізнесу, корпоративного, антимонопольного, регуляторного і договірного права.

Основними напрямками роботи Андрія є: розробка і впровадження податково-ефективних структур і операцій, захист активів, реструктуризація бізнесу, консультування з питань податкового, корпоративного, антимонопольного законодавства, договірного та банківського права, а також представництво інтересів клієнтів перед податковими й іншими державними органами при виникненні суперечок або необхідності отримання передбачених законодавством України дозволів.

Сильними сторонами Андрія є бачення цілісної картини бізнесу і планованих операцій не тільки з точки зору юриспруденції, а й з точки зору управління і бізнесу, знання специфіки роботи багатьох бізнес-індустрій і державних органів, вміння знаходити і застосовувати нестандартні та ефективні рішення для своїх клієнтів.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ